Wydarzenia
13 kwietnia 2024 na malowniczym odcinku rzeki Soły, odbyły się zawody muchowe. Był to Puchar Wójta Gminy Radziechowy Wieprz & Błękitna Wstęga rzeki Soły, podczas których został również wyłoniony mistrz koła.

Zawody zostały zorganizowane przez Polski Związek Wędkarski Żywiec Zabłocie we współpracy z kołem PZW Węgierska Górka a także z Gminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki R-W w Wieprzu.

W zawodach wzięło udział  wielu doskonałych muszkarzy, posiadających doświadczenie oraz znajomość wody. Te dwa główne czynniki decydowały o sobotnim zwycięstwie w zawodach, które trwały do godz. 11,30.

Zawodnicy mieli czas na zdawanie kart startowych z wpisanymi rybami do godziny 12,15. Po analizowaniu kart przez sędziów złowionych ryb, każdy miał do dyspozycji posiłek w postaci kiełbaski z rożna przygotowany przez panie z Centrum Edukacyjno Ekologicznego w Wieprzu oraz napoje.
Po przerwie i posiłku, przystąpiono do ogłoszenia wyników i wręczenia nagród.
XX Puchar Wójta Gminy Radziechowy Wieprz & XX Puchar Błękitnej Wstęgi Rzeki Soły - zdobył: