Poszukiwany właściciel roweru

Policja poszukuje właściciela roweru, który odnaleziony został w korycie rzeki Leśnianka w Twardorzeczce. Właściciela zguby prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Łodygowicach pod numerem telefonu 47 857 25 10.

Poszukiwany właściciel roweru

Nie zważali na panujące warunki atomosferyczne

W dniu wczorajszym o godzinie 17:11 dyspozytor numeru ratunkowego nad wodą Beskidzkiego WOPR przyjął zgłoszenie o 3 osobach, które głodne wrażeń chciały wypłynąć na prywatnych SUP'ach z plaży w Zarzeczu, nie zważając uwagi na panujące warunki atmosferyczne (silny wiatr, deszcz, a nawet grad).
Nie zważali na panujące warunki atomosferyczne

Wojewódzka akcja „Bezpieczne wakacje”

Corocznie na terenie woj. śląskiego prowadzona jest akcja pn. „Bezpieczne Wakacje”. Jej celem jest stworzenie bezpiecznych warunków wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie woj. śląskiego ze szczególnym uwzględnieniem bezpiecznego korzystania z kąpieli słonecznych, profilaktyki uzależnień, profilaktyki boreliozy i odkleszczowego zapalenia mózgu. Akcja jest skierowana do dzieci, młodzieży, kadry pedagogicznej i rodziców. Na potrzeby akcji powstały bogate w treść materiały edukacyjne, opracowane przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Katowicach.

Wojewódzka akcja „Bezpieczne wakacje”
Image
© 2022 ŻywiecInfo.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie CRTZ
Wykonanie CRTZ Agency