Gdy zauważysz wypływające ścieki ze studzienki kanalizacyjnej dzwoń pod bezpośredni numer pogotowia 33 860 63 63 lub 33 860 63 00 wewnętrzny 5, wybór 2 (numer podany w dolnej części rachunku za odbiór ścieków).
W świeżo utworzonej sekcji Petanque Orzeł Łękawica jest zawodniczka, która została powołana do szerokiej Kadry Polski Kobiet!
Na żywieckim Rynku odbyła się akcja krwiodawstwa klubu HDK PCK przy Urzędzie Gminy w Żywcu.
Od około 4 lat Krzysiu z Koszarawy zmaga się z encefalopatią padaczkową oraz hipotonią mięśniową. Przez okres tych lat Krzyś odbył tak dużo rehabilitacji, w tym turnusów rehabilitacyjnych… Jest coraz większy, coraz cięższy i nadal zależny od kręgosłupów rodziców. 
Już niedługo odbędą się wybory samorządowe 2024. Gdzie głosować w Żywcu? Publikujemy listę lokali wyborczych.
Zakład Ubezpieczeń Społecznych przygotowuje się do wypłaty trzynastych emerytur. Pierwszy termin wypada 1 kwietnia, czyli w świąteczny poniedziałek. To oznacza, że pierwsze trzynastki trafią do emerytów i rencistów jeszcze przed Wielkanocą.
Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wadowicach prowadzi czynności w sprawie podwójnego zabójstwa w Spytkowicach w powiecie wadowickim.
Amelia Goc zwyciężczynią XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. Wojciecha Korfantego. Uczennica żywieckiego "Kopernika" okazała się najlepsza spośród szesnastu uczestników finału i swoim przemówieniem przekonała wymagające jury! 
Grupa licealistów z terenów Żywca i Bielska-Białej założyła projekt społeczny o nazwie "HETO", w ramach którego prowadzą sesję darmowych korepetycji online dla ósmoklasistów.
Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wadowicach prowadzi czynności w sprawie podwójnego zabójstwa w Spytkowicach w powiecie wadowickim.
PCK Żywiec organizuje zbiórkę dla Seniorów z Żywiecczyzny. 
Synoptycy wydali dla powiatu żywieckiego dwa ostrzeżenia.