Dolgit – kontra bóle mięśni i stawów

Bóle mięśni i stawów to bardzo często występujące dolegliwości w każdym wieku. U młodych osób często pojawiają się po wysiłku fizycznym lub na skutek przeciążeń, kontuzji i urazów natomiast u starszych związane są zwykle z chorobami zwyrodnieniowymi. Jednym leków zwalczających te dolegliwości jest Dolgit.

Dolgit – kontra bóle mięśni i stawów

Ja - alkoholiczka...? Nigdy w życiu!

 Kobieta robi, co może, żeby nie przyznać się do uzależnienia. Strasznie boi się opinii otoczenia. Ciągle aktualny jest u nas stereotyp "pijany mężczyzna to normalka, ale pijana kobieta - o, to meliniara albo puszczalska, a najpewniej jedno i drugie". Pijące kobiety świetnie go znają. Każdy kolejny kieliszek rodzi więc coraz potężniejsze poczucie winy. Trzeźwienie to droga często wybierana przez kobiety bardzo późno, przy zaawansowanym problemie alkoholowym. Dlaczego? Przede wszystkim opiera się to na ogromnym, przytłaczającym WSTYDZIE.
Ja - alkoholiczka...? Nigdy w życiu!

Przegląd letniej odzieży dla kosmetyczek

Wygląd ma istotne znaczenie dla niemal każdej kobiety. Wokół ubrań do pracy w zawodzie kosmetyczki pojawia się jednak wiele wątpliwości, gdyż trzeba wyglądać jednocześnie profesjonalnie i kobieco. Doskonałym rozwiązaniem dla kobiet zajmujących się wykonywaniem zabiegów kosmetycznych jest kolorowa odzież medyczna, gdyż łączy walory estetyczne z praktycznymi. W ofercie naszego sklepu znajduje się mnóstwo nowości na lato i nie tylko, które można z powodzeniem wybrać do pracy. Zapraszamy do czytania dalej i przejrzenia naszych propozycji!

Przegląd letniej odzieży dla kosmetyczek

Jak rozpoznać wrzód rogówki oka u psa?

Choroby oczu u psów mogą prowadzić do wielu powikłań, takich jak upośledzenie wzroku czy całkowita ślepota. Jednym z najpowszechniejszych schorzeń z tej grupy jest wrzód rogówki oka. Jak rozwija się ta choroba? Sprawdź, czy nie dotyczy Twojego pupila!

Jak rozpoznać wrzód rogówki oka u psa?

Ostatnie wakacje z bonem turystycznym

 Wakacje to najlepszy moment, by wykorzystać bon turystyczny. Na blisko 4,3 mln uprawnionych osób wciąż nieaktywnych jest 895 tys. bonów. Warto się pospieszyć, bo ważność bonu upływa 30 września. Po tym terminie nie będzie można nim opłacić wypoczynku ani pobytu w hotelu.
Ostatnie wakacje z bonem turystycznym

Największy aquapark w Polsce – zdradzamy jego sekrety!

 Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi upalne, letnie dni! Gdy słońce praży, a termometry wskazują wysokie temperatury, nic nie daje takiej ulgi jak szybkie orzeźwienie w basenie! Zaoferować to może między innymi największy w Polsce park wodny, który oprócz orzeźwienia, przyniesie odwiedzającym masę radości i świetnej zabawy! Gdzie się znajduje i co kryje? Poniżej zdradzamy jego wszystkie sekrety! Przeczytaj i daj się porwać zabawie w ciepłe dni!

Największy aquapark w Polsce – zdradzamy jego sekrety!

Śląskie Smaki i kwaśnica? Czy nam to smakuje? 

Prazuchy, kwaśnica, żywieckie pierniki, placki z blachy, miodula… Mamy być z czego dumni…Nasze góralskie, regionalne potrawy i produkty smakują nie tylko nam. Z czego bardzo się cieszymy. Ale czy w imię promocji możemy mamy poświęcać nasze dziedzictwo kulinarne i pozwalać bo określano je jako śląskie? 

Śląskie Smaki i kwaśnica? Czy nam to smakuje? 

Niezbędne akcesoria do soczewek kontaktowych – co warto wiedzieć?

Stosowanie szkieł kontaktowych jest łatwe i w pełni bezpieczne. Trzeba tylko znać zasady prawidłowego ich noszenia i zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria. W tym poradniku znajdziesz wskazówki, które podpowiedzą Ci, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze. Nawet jeśli już jesteś użytkownikiem soczewek, nie pomijaj tego artykułu. Być może po jego przeczytaniu wprowadzisz do swojej rutyny zmiany, które pozytywnie wpłyną na zdrowie Twoich oczu.

Niezbędne akcesoria do soczewek kontaktowych – co warto wiedzieć?
Image
© 2022 ŻywiecInfo.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie CRTZ
Wykonanie CRTZ Agency