W gminie Radziechowy-Wieprz odbędzie się XI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędniczych „GWIAZDA BETLEJEMSKA 2022”.
W Gminnym Ośrodku Kultury w Jeleśni odbędą się warsztaty perkusyjne. 
Przy kościele św. Katarzyny w Cięcinie będzie czekał Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami, tak aby wszystkim grzecznym dzieciom rozdać prezenty. 
Ten znakomity i ceniony reżyser („Ostatnia rodzina”, „Żeby nie było śladów”), autor wielokrotnie nagradzanego dokumentu „Deep Love” (2013) o sparaliżowanym nurku, który z pomocą i wsparciem ukochanej próbuje powrócić do swojej podwodnej pasji, będzie gościem Kina Janosik w Żywcu w środę, 7 grudnia.
Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka zaprasza dzieci z gminy Węgierska Górka na zajęcia: ozdabianie świątecznych wypieków. 
W najbliższym tygodniu w Kinie Janosik czeka nas wyjątkowe spotkanie oraz kolejne, atrakcyjne premiery filmowe.
W Centrum Edukacji Ekologicznej w Wieprzu odbędą się Fantastyczne Mikołajki!
Już niebawem na żywieckim Rynku startuje Jarmark Bożonarodzeniowy. 
Już 6 grudnia będzie się działo na żywieckim Rynku!
Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Społeczność Przedszkola nr 9 im. Andrzeja Komonieckiego, wszystkich mieszkańców oraz pasjonatów naszej małej ojczyzny, zapraszają na szczególną uroczystość – imieniny zacnego wójta Komonieckiego, czyli Święto Patrona Przedszkola, które odbędą się dnia 29 listopada 2022 r. o godzinie 10.00 w sali Miejskiego Centrum Kultury.
Tegoroczni zwycięzcy Mikołajkowych Zawodów Pływackich zostaną udekorowani podczas... spotkania ze Świętym Mikołajem!
Miejskie Centrum Kultury w Żywcu organizuje Ferie na wesoło w Żywcu.