Oferty sponsorowane

Skarpetki to nieodłączny element naszej garderoby. Mogą być kolorowe i wzorzyste lub przeciwnie, subtelne i delikatne. Latem również chętnie je zakładamy. 

Czas wakacji najczęściej kojarzy się nam z pięknym słońcem i coraz wyższą temperaturą. Jest to również odpowiedni moment na to, by zmienić długie skarpety na cienkie i lekkie stopki. Znajdziecie takie w jedynym na Żywiecczyźnie sklepie ze skarpetami SKARPETOWANIA. Lokal znajduje się w Żywcu przy ulicy Komorowskich 98. 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Z miłości do skarpet! Pierwsza w Żywcu Skarpetownia

Latem mimo wysokich temperatur także używa się skarpetek. Wtedy najczęściej wybieramy lekkie stopki. W żywieckiej Skarpetowni znajdziecie najwyższej jakości produkty ze 100% bawełny. Dzięki temu podczas upałów nasza stopa się nie poci. Materiał ten zapewnia dobrą cyrkulację powietrza i jest przewiewny. W asortymencie sklepu znajdują się zarówno kolorowe, letnie propozycje jak i coś dla miłośników klasyki. 

Co więcej noszenie pełnych butów na gołe stopy może zakończyć się bolesnymi otarciami. Dlatego też warto wybrać bawełniane stopki, które nie tylko będą chronić nasze stopy, ale dadzą poczucie komfortu. 

Nowości w Skarpetowni

Żywiecka Skarpetownia, która z powodzeniem działa w naszym mieście od zeszłego roku wprowadziła w ostatnim czasie sporo nowości. Oprócz skarpet, których jest już ponad 200 różnych modeli, w lokalu zakupimy również rajstopy, zarówno damskie jak i dziecięce, a także bieliznę damską, męską i dziecięcą. 

Oprócz transmisji sprzedażowych live, które prowadzone są na fanpage'u FB Skarpetowni z całym asortymentem możemy zapoznać się również poprzez filmy sprzedażowe. Materiały filmowe podzielone są na kategorie, dlatego też mamy możliwość szybko i w dowolnym momencie zapoznać się z produktami, które nas interesują. 

Poniżej film o stopkach damskich:

Materiał o stopkach męskich:

Więcej filmików znajdziecie na fanpage'u FB Skarpetowni

Pamiętajcie skarpety są nie tylko przydatnym elementem garderoby zimą. Chętnie sięgajmy po nie latem, ponieważ będą chronić naszą stopę przed otarciami, a dobrej jakości bawełna z której są wykonane zapewni nam komfort przez cały dzień. Zachęcamy do odwiedzenia Skarpetowni przy ulicy Komorowskich 98. 

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „PESAIL LIFESTYLE SSPIREL PESAIL”   

Brak opisu.

Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku i tekst „CT ORIA VICTORIA 10 prpetownia 5、”

  Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i w budynku

Otwarte jest codziennie, od poniedziałku do soboty.

Pon – Śr. 9.00 – 17.00

Czwartek – 12.00 – 18.00

Piątek – 9.00 – 17.00

Sobota 9.00 – 15.00

Skarpetki możecie kupić również w sklepie online. Zachęcamy do odwiedzenia  fanpage FB na którym znajdziecie filmy sprzedażowe i najnowsze informacje.