Oferty sponsorowane

Skarpetki, zwłaszcza kolorowe, w ciekawe oryginalne printy od kilku lat królują w modzie, zarówno w męskiej, jak i damskiej. Jest to dodatek do garderoby, który noszą wszyscy, od niemowląt po osoby w dojrzałym wieku. Stanowią obowiązkowy element codziennych stylizacji, świadczą o naszej indywidualności, dlatego warto zadbać o to, by wybrać te idealne dla siebie. Teraz nie trzeba ich szukać daleko, znajdziecie je w żywieckiej Skarpetowni!

Do niedawna pomijany element garderoby stał się dzisiaj kultowym dodatkiem do każdej stylizacji. Eleganckie, klasyczne, kolorowe czy sportowe? Wszystkie znajdziecie w Skarpetowni, która zlokalizowana jest w Żywcu przy ulicy Komorowskich 98.

Lokal, który został otworzony początkiem lutego, jest pierwszym takim miejscem w naszym mieście. W jego ofercie znajdziecie skarpety bawełniane, męskie, damskie oraz dziecięce. Oprócz tego możemy tam kupić również rajstopy damskie, dziecięce, a także bieliznę męską.

Jakie są Wasze ulubione?

Umiejętnie dobrane skarpetki to wyznacznik świadomości i stylu. Kolorowe skarpetki w ciekawe wzory stają się coraz bardziej popularne, nawet jeśli ich młodzieńczy duch nie przekonywał początkowo sporej ilości osób. Z pewnością oryginalne skarpetki, w ciekawe wzory, potrafią dostarczyć dawkę niezbędnej energii nawet w deszczowy, pochmurny dzień. Mnogość wzorów i kolorów sprawia, że każdego dnia możemy wybrać odpowiednie dla siebie.

Kolorowe jak u Tyrmanda

Podobno bikiniarze byli pierwszą polską subkulturą, która buntowała się wobec szarej rzeczywistości PRL-u m. in. przez ubiór. Ich wyznacznikiem były kolorowe skarpetki. Jednym z nich był polski pisarz oraz publicysta Leopold Tyrmand. Słynął nie tylko ze swoich publikacji, ale również charakterystycznych kolorowych skarpetek. Z pewnością jest to element ubioru z pozoru błahy, ale pozwalający wyrazić własne „ja”, swój oryginalny styl, zarówno w czasach w jakich żył autor, jak i dziś.

Skarpetki dla każdego

Żywiecka Skarpetownia oferuje skarpetki wysokiej jakości. Skarpetki bawełniane zapobiegają poceniu się stóp. Są nie tylko wygodne, ale stają się także wyznacznikiem indywidualnego stylu. W sklepie znajdziemy skarpetki zarówno damskie, męskie jak i dziecięce.

Skarpetownia znajduje się przy ulicy Komorowskich 98

Otwarte jest codziennie, od poniedziałku do soboty.

Pon – Śr. 9.00 – 17.00

Czwartek – 12.00 – 18.00

Piątek – 9.00 – 17.00

Sobota 9.00 – 15.00

Skarpetki możecie kupić również w sklepie online  oraz na fanpage FB na którym prowadzone są transmisje sprzedażowe LIVE