Wydarzenia

Od kilku miesięcy trwa przebudowa około 800 metrowego odcinka ulicy Leśnianka. Wykonawca ma czas na wykonanie prac jeszcze w tym roku. Na placu budowy nie są obecnie prowadzone żadne działania, a kierowcy klną na czym świat stoi, bo jezdnia jest w fatalnym stanie.

Dotychczas wykonano stosunkowo niewielki zakres prac, które jednak pociągnęły za sobą ogromne utrudnienia dla kierowców, bowiem jeden pas został przekopany i to właśnie w nim jest najwięcej dziur.

Mieszkańcy interweniowali w sprawie stanu drogi i uciążliwości zostały zniwelowane. Niestety chwilowo, ponieważ wyrwy w jezdni pojawiły się po kilku mocniejszych ulewach.

Powiatowy Zarząd Dróg poinformował naszą redakcję, że dotychczas na placu budowy została wykonana kanalizacja deszczowa i kanał technologiczny. Ze względu na sezon zimowy prace zostały wstrzymane. Zakończenie robót przypada na 8 lipca br. Na chwilę obecną prace realizowane są zgodnie z harmonogramem robót. Z chwilą pojawienia się sprzyjających warunków atmosferycznych prace zostaną wznowione.