Wydarzenia
Końcem września w pięknej, jesiennej aurze odbyły się XVII Zawody na Orientację Ratowników Górskich. Na starcie pod Kozią Górą stawiło się 17 dwuosobowych zespołów, które pokonywały wcześniej wybraną opcję trasy:
klasyczną – ponad 10 km i 12 pkt kontrolnych,
sport – ponad 15 km i 16 pkt kontrolnych.
Na metę przy Stacji Ratunkowej Klimczok najszybszy zespół w składzie Łukasz Skwara i Krzysztof Banot dotarł w czasie 2 h 41 min. zajmując I miejsce w kategorii A (suma lat <80). W kategorii B (suma lat >80) najszybsi okazali się Jarosław Prokop i Witold Smęder. Kategorię MIX (przynajmniej jedna kobieta w zespole) wygrała para Ewa Procner i Mirosław Drózd. Trasę SPORT z czasem 3 h 28 min. najszybciej pokonał zespół Maciej Sadłek i Adam Tyszecki.
 W klasyfikacji Sekcji Operacyjnych puchar za zdobyte punkty wywalczyła Sekcja Operacyjna Cieszyn.