W ciężkim stanie trafili do szpitala

W ciężkim stanie trafili do szpitala

Wczoraj w nocy w Międzybrodziu Żywieckim doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego, 27-letni kierowca i jego pasażer z obrażeniami ciała, w stanie ciężkim trafili do szpitala. Kolejny raz apelujemy o rozwagę i ostrożność za kierownicą oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Zmienne warunki pogodowe wymagają od kierowców jeszcze większej koncentracji i uwagi.

Do zdarzenia doszło około 23.30 w Międzybrodziu Żywieckim na ul. Beskidzkiej. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący peugeotem 27-latek z nieustalonej przyczyny zjechał na pobocze, gdzie uderzył w słup energetyczny oraz ogrodzenie posesji. W wyniku zdarzenia kierujący oraz jego pasażer z obrażeniami ciała w stanie ciężkim trafili do szpitala.

Kolejny raz apelujemy o rozwagę i ostrożność za kierownicą oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Opady deszczu ograniczają widoczność oraz wydłużają drogę hamowania, wszystko to powoduje, że warunki drogowe stają się trudne, co wymaga od kierowcy jeszcze większej koncentracji i uwagi.


Drukuj   E-mail