Wydarzenia

Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka organizuje Rowerowy Dzień Rodziny połączony z akcją charytatywną dla Wiktorka Szczechowiaka. 

Spędź aktywnie tą niedziele, zabierz swój rower i rusz na pomoc Wiktorkowi Szczechowiakowi z Gminy Węgierska Górka. Akcja charytatywna mająca na celu zbiórkę pieniędzy potrzebnych na leczenie dziecka, będzie odbywała się przy ścieżce pieszo-rowerowej w gminie Węgierska Górka i Milówka.

W trakcie pokonywania trasy będzie możliwość skosztowania pysznych specjałów przygotowanych przez wolontariuszy na punktach ulokowanych w pobliżu ścieżki. Zaczynamy o 14:00!

  • Pierwszy punkt znajdował się będzie przy placu zabaw na bulwarach w Węgierskiej Górce obok jazu na Sole. Popcorn, ciasta, kawa, herbata, DUSZONKI oraz inne atrakcje będą czekały na osoby, które pojawią się w tym miejscu.
  • Kolejny punkt będzie znajdował się przy wiacie obok ul. Morwowej w Ciścu gdzie serwowane będą potrawy z grilla.
  • Ruszając dalej w stronę Milówki napotkamy kolejne miejsce, gdzie będzie możliwość skosztowania grillowanych specjałów oraz wiele innych atrakcji.
  • Ostatni punkt będzie ulokowany w Parku Gminnym w Milówce gdzie do zjedzenia będą pyszne placki ziemniaczane oraz przewidziane są inne atrakcje.

Zakończenie akcji przewidziane jest do godziny 17:00 lub do wyczerpania zapasów na punktach. Taki rowerowy wypad to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu z możliwością zrobienia sobie rodzinnego pikniku na łonie natury.

UWAGA!W razie niepogody akcja sprzedaży ciast pozostaje bez zmian, natomiast reszta atrakcji zostanie przeniesiona na inny termin.