Wydarzenia

Osoby opiekujące się bezdomnymi zwierzętami borykają się z wieloma problemami. Jednym z nich jest brak środków finansowych. By walczyć z tym problemem, trzy wrażliwe osoby zaangażowały się w inicjatywę Art4Animals. Celem jest właśnie pomoc zwierzętom bezdomnym i skrzywdzonym – wsparcie finansowe i rzeczowe czworonogów przebywających pod opieką organizacji i wolontariuszy oraz tych pozbawionych schronienia.

Niezwykle ciekawy jest również sposób pozyskiwania środków przez Inicjatorki projektu. Sposobem jest… Sztuka rękodzielnicza. Fundusze ze sprzedaży prac artystów, którzy przekazali je na aukcje pomagają nie tylko w ratowaniu zwierząt ale także w poszerzaniu wiedzy o bezdomności zwierząt w Polsce i zachęceniu do ich adopcji. Inicjatywa ma na celu również zachęcenie artystów do przekazywania swoich dzieł na rzecz Art4Animals, aby utrzymać stałość/cykliczność aukcji.

Listę aukcji znajdziecie poniżej, warto na nią spojrzeć, znajdziecie tam naprawdę ładne i ciekawe rzeczy nadające się nie tylko na prezent, ale także mogą być ciekawym elementem wystroju domu:

art4animals żywiec