Podziękowania dla policjantów

Podziękowania dla policjantów

„Takie zachowanie buduje wiarę w naszą Policję i z pewnością przyczynia się do ugruntowania pozytywnego wizerunku Policjantów”. To część podziękowań dla policjantów z wydziału ruchu drogowego, które wpłynęły na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu. Policjanci podczas pełnionej służby pomogli kierowcy samochodu i jego rodzinie.

Jak wynika z nadesłanych podziękowań, w dniu 29 sierpnia br. około godz. 2.00 w nocy po koncercie, który odbył się w Amfiteatrze w Żywcu, mieszkaniec powiatu jarosławskiego, gdy wspólnie z rodziną, przyszedł do swojego samochodu zobaczył, że z jednego z kół zeszło powietrze. Mężczyzna nie miał koła zapasowego ani zestawu naprawczego. Gdy znajdujący się w pobliżu policjanci z wydziału ruchu drogowego żywieckiej komendy zobaczyli co się stało, nie zastanawiali się i pomogli mężczyźnie naprawić koło. Dzięki temu mógł udać się w dalszą podróż do domu.

Kilka dni temu na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu wpłynęły podziękowania dla tych policjantów:

„Funkcjonariusze zaprezentowali najwyższy poziom empatii i profesjonalizmu budując nie tylko we mnie i moich najbliższych ale również w oczach przechodniów, którzy towarzyszyli zdarzeniu szczere uznanie”.

„Zdarzenie to dla mnie i dla moich najbliższych było aktem wielkiego serca i chęci pomocy ze strony funkcjonariuszy. Takie zachowanie świadczy o chęci pomocy obywatelom i doskonale wypełnianej służbie”.

Dbanie o bezpieczeństwo, ale też troska, życzliwość i chęć niesienia pomocy są nieodzownym elementem codziennie pełnionej przez policjantów służby. Docenienie tego trudu oraz podziękowania od obywateli są dla mundurowych największą nagrodą!


Drukuj   E-mail