Wydarzenia

O tym, że nie każda zabawa jest bezpieczna, na co uważać w mieszkaniu czy na podwórku, jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz jak wezwać pomoc, gdy ktoś jej potrzebuje, dowiedziała się grupa czterolatków z przedszkola nr 11 w Żywcu, których odwiedzili policjanci. Na koniec każ

dy przedszkolak otrzymał od mundurowych prezent w postaci edukacyjnej książeczki. Uśmiechy na twarzach milusińskich były dla policjantów największą nagrodą.
Dzisiaj policjanci z żywieckiej komendy odwiedzili grupę czterolatków z przedszkola nr 11 w Żywcu. W czasie spotkania mundurowi, w formie zabawy, przekazali dzieciom wiedzę na temat bezpiecznych zachowań. Treści teoretyczne przeplatali praktycznymi ćwiczeniami. Dzięki spotkaniu milusińscy dowiedzieli się jak wezwać pomoc, gdy ktoś jej potrzebuje, jak być bezpiecznym w domu czy na podwórku oraz jak bezpiecznie poruszać się po drogach. Przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą i bezbłędnie odpowiadali na zadawane przez stróżów prawa pytania. Milusińscy pięknie recytowali również wierszyk dotyczący służby policjanta. Na koniec każdy z nich otrzymał książeczkę edukacyjną, w której zawarte zostały ważne informacje dotyczące bezpiecznych zachowań.