Wydarzenia

Grasz w zespole muzycznym? Chcecie zagrać podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Jeśli tak, skorzystajcie z zaproszenia Fabryki Zespołów i zarejestrujcie się w Banku Zespołów WOŚP. Bank Zespołów powstał dzięki współpracy Fabryki Zespołów i WOŚP. Każdego roku wszystkie sztaby WOŚP w Polsce i za granicą poszukują zespołów, które zagrają w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ogromna baza Fabryki Zespołów, zawierająca polskie zespoły ułatwia te poszukiwania. Właśnie w tym celu powołano Bank Zespołów WOŚP, który nie tylko kontaktuje sztaby z zespołami, ale również koordynuje koncerty w Polsce i za granicą. W 2013 roku odbędzie się V edycja "Banku". W poprzednich edycjach zasadę i ideę Banku Zespołów: "Gram w Finale, nie biorę kasy" zaakceptowało 2.000 zespołów. Artyści występujący w Finale nie pobierają honorariów a zwracane są jedynie koszty dojazdu na koncert.


wośp żywiec

Z pomocy Banku Zespołów WOŚP korzystają również organizatorzy koncertów w ramach Finału WOŚP. Zatem jeśli gracie i chcecie pomóc sprawdźcie jakie sztaby poszukują zespołów i rejestrujcie się. Poniżej link:

www.fabrykazespolow.pl/wosp/


W Żywcu Miejskie Centrum Kultury w Żywcu jak co roku ma zgłoszony sztab. Koncert Finału WOŚP będzie miał miejsce w klubie środowiskowym “Papiernik” w Żywcu-Zabłociu. Więcej szczegółów wkrótce!

Oprac. KP

Kopiowanie materiałów zabronione.