Wydarzenia

Zuzanka ma 6 lat i jest córką żywieckiego policjanta. Jest wesołą dziewczynką, która uwielbia bawić się ze swoimi starszymi braćmi. Prawie trzy lata temu zdiagnozowano u niej liczne zaburzenia neurorozwojowe. Od tego czasu Zuzanka dzielnie walczy o swoje dzieciństwo. Każdego dnia wkłada wiele wysiłku w ćwiczenia rehabilitacyjne. Niestety sprzęt potrzebny do ćwiczeń i wizyty u specjalistów są bardzo kosztowne. Dlatego Zuzanka z całego serca prosi o pomoc. Podaruj jej swój 1,5%.

6-letnia Zuzanka jest wesołą dziewczynką, która uwielbia bawić się ze swoimi starszymi braćmi. Od blisko czterech lat, kiedy zdiagnozowano u niej liczne zaburzenia neurorozwojowe, dziewczynka dzielnie walczy o swoje dzieciństwo. Każdy dzień ,to ciężka i bolesna rehabilitacja. Mimo tego Zuzanka nie poddaje się i z siłą godną pozazdroszczenia, staje do walki, aby tak jak jej rówieśnicy, móc bawić się, biegać i śmiać. Na szczęście codzienna i intensywna rehabilitacja przynosi efekty. Niestety sprzęt potrzebny do ćwiczeń i wizyty u specjalistów są bardzo kosztowne. Dlatego Zuzanka, wspólnie ze swoimi rodzicami, z całego serduszka prosi o wsparcie finansowe, aby mogła dalej kontynuować leczenie.

Zwracamy się z apelem o pomoc do wszystkich, którzy mogą przekazać 1,5% z rozliczenia podatkowego, bądź wpłacić darowiznę na leczenie Zuzanki.

Aby przekazać 1,5% podatku w formularzu PIT, wystarczy wpisać numer KRS 0000037904. W rubryce „informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1,5%” trzeba wpisać: 36976 RODAK ZUZANNA.

Zuzi można również pomóc, wpłacając dowolną kwotę na subkonto podopiecznego fundacji FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”, TYTUŁEM 36976 RODAK ZUZANNA – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia. Numer konta: 42 2490 0005 0000 46 00 7549 3994.

Darowizny można też wpłacać online przez stronę: www.dzieciom.pl/podopieczni/36976 RODAK ZUZANNA