Sport

Tomasz Adamek poinformował, że stoczy walkę w oktagonie Fame MMA. Poznaliśmy przeciwnika "Górala" i ostateczny termin walki. 

 Tomasz Adamek po blisko pięciu latach przerwy wrócił do sportu. W lutym bieżącego roku walczył z Mamedem Khalidovem na gali KSW Epic. Walkę wygrał dzięki kontuzji przeciwnika. Teraz Adamek stoczy kolejną walkę, o której było głośno już w marcu tego roku. Były mistrz świata w boksie wystąpi w walce wieczoru na gali FAME 21 w Gliwicach 18 maja, a jego przeciwnikiem będzie Patryk Bandura Bandurski. Jak przekazuje Adamek:karierę pięściarską miałem długą, piękną, ciężką i pełną sukcesów. Mistrzostwo świata w dwóch kategoriach i szansa mistrzowska w trzeciej dywizji. Każdemu chłopakowi uprawiającemu boks tego życzę. Ale pamiętajcie, że to jest droga trudna, długa, kręta i wyboista. Pełna wyrzeczeń, bólu, pokory, wzlotów i upadków. Tylko nieliczni, naznaczeni palcem Bożym dochodzą na szczyt. Jestem pięściarzem spełnionym. Teraz się bawię w sport. Ale zaznaczam, bawię się na poważnie. I nigdy nie wychodzę do walki nieprzygotowany.
Wchodzę natomiast do świata Fame MMA. Świata, którego nie znam. Świata ludzi młodych, którzy pewnie nie pamiętają moich walk. Raczej ich rodzice i dziadkowie. Ale obiecuję, że stary Góral pokaże młodzieży, że wciąż ma umiejętności, serce i pasję do sportu.
Patryk Bandura po ostatniej swojej walce oznajmił światu, że jego marzeniem jest walka ze mną. Jest sympatycznym, inteligentnym, fajnym gościem, który nie obraża ludzi wokół, dlatego postanowiłem spełnić jego marzenie. Na pewno chłopak ma “big balls”, bo jednak nie dotknął nigdy sportu na moim poziomie. I już choćby za to należy mu się szacunek, że się odważył publicznie wyzwać mnie do walki. Trenuj Patryk ciężko, bo czeka Cię naprawdę ciężki wieczór.