Oferty sponsorowane

Publikujemy informację od Wojciecha Urbańskiego - kandydata na Wójta Gminy Świnna. 

Szanowni Mieszkańcy Wspólnej Gminy Świnna,

Przed nami II tura wyborów samorządowych, które odbędą się 21 kwietnia. Razem z kandydatami na radnych z poszczególnych miejscowości i okręgów odwiedzałem Państwa osobiście, z prośbą o udział w głosowaniu oraz o oddanie głosów na nasz komitet KWW Wspólna Gmina oraz na mnie jako kandydata na wójta gminy Świnna. Spotkaliśmy się z Państwa przychylnością i życzliwością, za co bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY.

Miałem okazję i zaszczyt poznać wielu z Państwa osobiście oraz dowiedzieć się o wielu problemach ale również propozycjach z Państwa strony, dotyczących rozwiązania różnych palących potrzeb. To Wasze opinie i wskazówki są dla mnie drogowskazem do tego, co należy robić aby dobrze rozwijać i zmieniać Naszą Wspólną Gminę.

Już wkrótce wspólnie będziemy podejmowali decyzję w II turze wyborów do samorządów, kto przez kolejne 5 lat będzie sprawował zaszczytny ale tym samym bardzo odpowiedzialny i zobowiązujący urząd Wójta Gminy Świnna.

Jeżeli wolą Państwa będzie wybranie mnie jako wójta Naszej Wspólnej Gminy Świnna, zgodnie z hasłem, które towarzyszy nam od początku naszej kampanii „Zawsze wspólnie z mieszkańcami”, będę do Państwa dyspozycji wspólnie z radnymi aby rozwiązywać bieżące problemy, ale również spotykać się na różnego rodzaju imprezach kulturalnych i społecznych organizowanych na terenie naszych sołectw.

Z dumą podkreślam fakt, że w kończącej się kampanii wyborczej, pomimo wielu prób ataków, hejtu, złych słów pod moim adresem, nigdy nie wystąpiłem przeciwko nikomu, uważając, że wybory się skończą, będziemy żyć obok siebie, i ze sobą współpracować. Nie potrzeba nam kłótni, jakie obserwujemy w Warszawie. Zawsze pierwszy wyciągnę rękę na zgodę, wierząc, że wola współpracy jest w każdym z nas.

Ja i wybrani z mojego Komitetu radni jesteśmy ludźmi otwartymi na bezpośrednią współpracę z Państwem, dlategobardzo proszę o poparcie dla mojej kandydatury w II turze wyborów na wójta gminy Świnna.

Wojciech Urbański

Kandydat na Wójta Gminy Świnna

/materiał wyborczy/