Oferty sponsorowane

Już tylko kilka dni pozostało do rozpoczęcia kolejnej imprezy w Rabkolandzie. Tym razem Goście będą mogli wziąć udział w XX edycji Mistrzostw Polski w Dmuchaniu Balona z Gumy do Żucia. W zabawie liczy się technika i spryt, a najlepszych zawodników czekają nagrody!

Trudno znaleźć drugą tak niecodzienną dyscyplinę, która jednocześnie od lat cieszy się olbrzymim uznaniem. Mistrzostwa Polski w Dmuchaniu Balona z Gumy do Żucia w Rabkolandzie to impreza kultowa. Już pierwsza jej edycja z 2003 roku, przyciągnęła uwagę blisko 500 zawodników. Dziś wydarzenie łączy pokolenia, dostarcza uśmiechów oraz wprowadza szczyptę rywalizacji.

Niech wygra lepszy!

W dniu mistrzostw (19 sierpnia), które poprowadzi konferansjer Szymon Pilch, zawodnicy żują gumę, którą otrzymają od organizatora. Następnie wielkość wydmuchanego balona mierzy Towarzystwo Kontroli Rekordów Niecodziennych. Sędziom pomoże profesjonalny sprzęt w postaci… balonomierza! Co ważne, do konkurencji będzie można podejść kilkukrotnie. Liczy się spryt i determinacja. - Optymalny czas żucia gumy wynosi 10 minut. Obserwujemy, że wprawieni uczestnicy przeżuwanie rozpoczynają tuż przed startem. Zawodnicy sami decydują o technice, a następnie o sposobie dmuchania balona. Liczy się efekt – tłumaczy Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.

Aby podjąć rękawicę należy dokonać zapisu w biurze zawodów (godz. 10:00 - 12:30). W zabawie udział mogą wziąć osoby w każdym wieku. Zmagania rozpoczną się o godz. 13:00 i potrwają do 15:00. Z kolei same wyniki zostaną przedstawione przez komisję między godz. 15:30 a 16:00. Na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody. Zawodnicy z podium otrzymają nagrody pieniężne, dyplomy i puchary. Z kolei osoby z lokat od 4 do 10, mogą liczyć na upominki rzeczowe.

Mnóstwo zabawy przez cały dzień

Dmuchanie balona będzie głównym punktem imprezy, ale nie jedynym. W ramach wydarzenia w kawiarni zaplanowano słodkie zajęcia plastyczne z animatorami. To nie koniec. - Mali Goście skorzystają także z naszych zabaw tanecznych (Orkiestron) oraz z zamykających imprezę spotkań z ukochanymi postaciami Rabkolandu. Ponadto na terenie całego parku odbędzie się puszczanie wielkich baniek mydlanych, a artyści Teatru Lufcik na Korbkę będą umilać czas Gościom. To również dostarczy frajdy – podkreśla Kamil Lech. Przypomnijmy, Rabkoland otwarty będzie jeszcze przez kilka tygodni. Sezon w parku zakończy się dopiero wraz z nadejściem października.

Stopka

Rabkoland, 34-700 Rabka-Zdrój, Rynek

48 570 390 988

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.