Oferty sponsorowane

Centrum Ogrodnicze Szarotka zaprasza na największą na południu Polski wystawę Bożonarodzeniową. W pięknie zaaranżowanych Show-Roomach będzie można zobaczyć najnowsze trendy. Spośród 8 tysięcy dekoracji do domu i mieszkania, każdy odwiedzający znajdzie ozdoby, które pozwolą stworzyć niesamowity klimat zbliżających się świąt.

Szarotka


Poniżej linki do galerii:

KONKURS ŚWIĄTECZNY z pulą nagród 3000 zł

Szarotka

Zapraszamy do udziału w konkursie "Świątecznie w moim domu" w którym do zdobycia są bony o łącznej wartości 3000 zł. Konkurs będzie trwał od 1 do 20 Grudnia 2020 r. do godziny 22:00 i polegać będzie na przesłaniu zdjęcia (własnoręcznie zrobionego, nie kupowanego) dotyczącego Świąt Bożego Narodzenia (wystrój wnętrz, kompozycje świąteczne, zdjęcia rodzinne).Nagrodami za zajęcie pierwszych trzech miejsc są:
  • I Miejsce BON na zakupy w Centrach Ogrodniczych Szarotka o wartości 1500 zł
  • II Miejsce BON na zakupy w Centrach Ogrodniczych Szarotka o wartości 1000 zł
  • III Miejsce Bon na zakupy w Centrach Ogrodniczych Szarotka o wartości 500 zł

Więcej informacji na stronie konkursu www.szarotka.com.pl/konkurs

Centrum Ogrodnicze Szarotka posiada dwa oddziały w Bielsku-Białej oraz w Żywcu (zmodernizowany - wchodzący w skład nowo powstałej Galerii Handlowej Wesoła 71).Centrum Ogrodnicze "Szarotka" jest jednym z największych centrów ogrodniczych na Śląsku. Znajdziemy w nim ponad 11000 artykułów do Twojego domu i ogrodu, kilkaset odmian roślin z najwyższej półki, największy wybór urządzeń ogrodniczych i narzędzi, środków ochrony i pielęgnacji roślin, profesjonalne grille oraz kilka tysięcy artykułów dekoracyjnych do wystroju domu i ogrodu.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi promocjami zamieszczonymi w aktualnych gazetkach promocyjnych. Różnorodność asortymentu w atrakcyjnych cenach to coś co wyróżnia Centrum Szarotka i zachęca do odwiedzenia i zapoznania się z ofertą. Więcej informacji i promocji na stronie www.szarotka.com.pl oraz Facebooku: www.facebook.com/Centrum.Ogrodnicze.SzarotkaCentrum Ogrodnicze Szarotka zatrudnia wykwalifikowanych pracowników. Są to ludzie z pasją, którzy na co dzień fachowo udzielają informacji i pomagają w doborze odpowiedniego produktu do potrzeb Klientów. Największym atutem Centrum Ogrodniczego Szarotka, poza wykwalifikowaną kadrą, jest ponad 22-letnie doświadczenie, które połączone ze sprzedażą profesjonalnych, markowych sprzętów i najwyższej jakości produktów pozwala swoim klientom na łatwe stworzenie pięknych, nietuzinkowych i oryginalnych przestrzeni ogrodowych oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich bazując na zielonych i kolorowych atutach roślin. Dodatkowo wsłuchując się w potrzeby Klientów co roku powiększony zostaje asortyment, dzięki czemu znajdą tu Państwo wszystko, czego potrzeba w ogrodzie.

Wolne lokale w Galerii Handlowej WESOŁA 71


Galeria Handlowa Wesoła 71 w Żywcu posiada jeszcze wolne lokale o powierzchni: 186 m2, 408 m2 , 430 m2 oraz 850 m2 oraz wyspy handlowe o powierzchni od 4,5 - 12 m2 na pasażu. W skład Galerii Handlowej, której powierzchnia łączna wynosi ponad 4500 m2 wchodzą:
  • Biedronka o powierzchni ponad 1200 m2 wraz z autoryzowanym serwisem urządzeń
  • Pepco o powierzchni 500 m2
  • Centrum Ogrodnicze Szarotka wraz z serwisem urządzeń o powierzchni ponad 900 m2
  • Pasaż Handlowy z salonikiem prasowym oraz wyspami handlowymi
  • Zewnętrzne wyspy handlowe

Galeria posiada łącznie 118 miejsc parkingowych i znajduje się w najlepszej komunikacyjnie lokalizacji w Żywcu, a rocznie odwiedza ją minimum 800 tyś Klientów. Więcej informacji na stronie: www.wesola71.pl

--
Centrum Ogrodnicze "Szarotka"
oddział Bielsko-Biała
ul. Elizy Orzeszkowej 40
tel.: 33 498 98 45
godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 8.00-18.00, sobota 8.00-14.00
Wirtualny spacer

Centrum Ogrodnicze "Szarotka"
oddział Żywiec
ul. Wesoła 71,
tel.: 33 475 19 55
godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 8.00-18.00, sobota 8.00-18.00