Oferty sponsorowane

Hutchinson to międzynarodowa organizacja z ponad 160-letnią tradycją. W Polsce firma istnieje od 25 lat, posiada 7 zakładów produkcyjnych i zatrudnia blisko 8 tys. pracowników. Jesteśmy liderem przetwórstwa polimerów dla branży motoryzacyjnej, lotniczej oraz produktów powszechnego użytku na całym świecie. Stanowimy istotny element ekosystemu, a nasze wartości skoncentrowane są wokół ludzi.

Zaangażowanie naszych pracowników w rozwój firmy jest nieoceniony, dlatego oficjalnie chcielibyśmy im podziękować za innowacyjne rozwiązanie za które otrzymali międzynarodową nagrodę. Zespół pracowników w składzie Maciej Gąsiorek, Kazimierz Dudek, Wojciech Cierniak, Rafał Fojcik
z zakładu Hutchinson Żywiec nr 2 opracował innowacyjne rozwiązanie polegające na automatyzacji wózka autoklawu. Celem projektu było stworzenie elektrycznego napędu dla wózka. Kluczem do sukcesu była wspólna wymiana doświadczeń pomiędzy zespołem technicznym a operatorami. Dzięki współpracy zespołu opracowano zestaw elektrycznych silników z bateriami o dużej pojemności wraz z systemem przekazania napędu na oś wózka. Efekty były satysfakcjonujące!  Odpowiednia moc silników pozwoliła znacząco poprawić ergonomię pracy i przyczyniła się do wzrostu efektywności naszych procesów. Ogromne gratulacje dla pomysłodawców i realizatorów projektu.

Zespół został doceniony na najwyższym szczeblu w międzynarodowym programie promującym innowacyjne rozwiązania w Hutchinson. W tym roku nagrodzono, aż siedem innowacyjnych projektów a zespół z Hutchinson z zakładu Żywiec nr 2 otrzymał główną nagrodę - „Presidents Prize”. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się we Francji, gdzie laureaci programu odebrali nagrodę prosto z rąk Pani Prezes Helene Moreau-Leroy.