Oferty sponsorowane

Już niebawem na mapie żywieckich miejsc, w których możemy kupić niepowtarzalne ubrania pojawi się kolejne, tym razem zlokalizowane w dzielnicy Zabłocie. Początkiem października otworzy się Bazar Odzieżowy w Żywcu. 

Bazar Odzieżowy w Żywcu będzie zlokalizowany przy ulicy Dworcowej 65A,  w budynku dawnego Spółdzielczego Domu Handlowego "Beskid". W ofercie sklepu będzie zarówno odzież używana jak i nowa. 

Warto wspomnieć, że miejsca oferujące odzież używaną mają coraz więcej zwolenników. Przede wszystkim ze względu na niskie ceny, duży wybór oraz niepowtarzalność produktów. Zakupy w takich sklepach wspomagają recykling odzieży, dzięki temu więcej ubrań w idealnym stanie trafia do naszych szaf, a nie np. na wysypisko. Kupowanie takich strojów jest dobre dla Ziemi, której z licznych powodów ciąży ich produkcja jak i dla ludzi. 

Co więcej sklepy takie to prawdziwa gratka dla osób lubiących oryginalność. 

Bazar Odzieżowy w Żywcu

Wielkie otwarcie Bazaru Odzieżowego w Żywcu zaplanowane jest na 7 października 2021 roku. Otwarcie nastąpi o godzinie 8.00. W ofercie sklepu znajdziemy znane marki odzieżowe  tj. Giorgio Armani, Nike, Puma, Zara, Hugo Boss czy Ralph Lauren z działów: damski, męski i dziecięcy. Odzież podzielona będzie na kategorie. 

Cały asortyment dostosowany zostanie do aktualnej pory roku - dlatego też znajdziecie tutaj ubranie na każdą okazję i dla każdego!

Warto dodać, że wszystkie ubrania będzie można przymierzyć w przymierzalniach.