Oferty sponsorowane

Bramy przesuwne WIŚNIOWSKI to element ogrodzenia, na którym się nie zawiedziesz. Zadbaliśmy o każdy szczegół zarówno od strony wizualnej, jak i technologicznej. Dlaczego warto postawić na nasze modele?

Bezpieczeństwo i ochrona przed korozją

Bezpieczeństwo ma wiele znaczeń, ale wszystkie wzięliśmy pod uwagę w naszych projektach. Nasze bramy przesuwne to solidne konstrukcje dobrze chroniące posiadłość szczególnie w połączeniu z ogrodzeniami posesyjnymi WIŚNIOWSKI. Ich użytkowanie również nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Modele mają krawędziowe listwy bezpieczeństwa oraz fotokomórki, które kontrolują, czy coś nie pojawiło się na drodze bramy w ruchu. W takiej sytuacji skrzydło wraca do pozycji wyjściowej i nie dochodzi do przytrzaśnięcia. Potwierdzeniem tych rozwiązań jest międzynarodowy znak CE.

Zadbaliśmy również o ochronę samych bram przed korozją. System DUPLEX to zabezpieczenie elementów stalowych warstwą cynku oraz procesem malowania proszkowego. To wszystko gwarantuje długoletnie użytkowanie, a nasi klienci otrzymują aż 10-letnią gwarancję.

Estetyczne i funkcjonalne

Bramy przesuwne WIŚNIOWSKI podkreślą wyjątkowość Twojej nieruchomości. Stworzyliśmy modele o ciekawej estetyce sprawdzające się do każdego domu niezależnie od jego stylu architektonicznego. To aż 8 interesujących i różnorodnych kolekcji i kilkadziesiąt modeli! Bez problemu dobierzesz też do nich pasujące pod względem designu pozostałe elementy ogrodzenia. Nasze systemowe rozwiązania gwarantują spójną całość i duże możliwości, jeśli chodzi o personalizację.

Nie zapomnieliśmy o wygodzie stosowania. Bramy można otwierać ręcznie lub automatycznie. Cały napęd jest ukryty w specjalnym słupie AWSo2018 Pro i chroniony przed uszkodzeniami. Otwieranie i zamykanie może być natomiast realizowane także zdalnie z wykorzystaniem aplikacji smartCONNECTED. Dzięki samonośnej konstrukcji brama porusza się, nawet jeśli na podjeździe zalegają liście lub śnieg. Nie wymaga też częstego czyszczenia.

Profesjonalne bramy WIŚNIOWSKI

Bramy przesuwne, a może dwuskrzydłowe albo składane? W naszej ofercie znajdziesz każdą z nich! Dobierz pasujący Ci mechanizm działania, wygląd i stopień automatyzacji. Marka WIŚNIOWSKI to gwarancja wyjątkowej jakości potwierdzonej certyfikatami i pozytywnymi opiniami ze strony klientów i ekspertów branżowych. Sprawdź również nasze nowoczesne bramy garażowe segmentowe, roletowe, uchylne i rozwierne. Skorzystaj z oferty firmy WIŚNIOWSKI!