Oferty sponsorowane

Browar PINTA z Wieprza poleca się na majówkę w Beskidzie Żywieckim. Będą warunki do zabawy, odpoczynku, zajrzenia do kraftowej warzelni i spróbowania niepasteryzowanego „Ataku Chmielu” prosto z tanku.

 Tegoroczna majówka w PINCIE potrwa od 1 do 4 maja, w godz. od 10:00 do 20:00. Relaks w plenerze zapewnią ogrodowe parasole i leżaki. Zwolenników aktywnego wypoczynku zainteresują zapewne zestawy do koszykówki i siatkówki oraz tarcza do darta i piłkarzyki. Apetyt na jedzenie zaspokoją burgery i belgijskie frytki z food trucka „Kawał Byka”. Z głośników będzie sączyć się muzyka z playlist ułożonych przez załogę PINTY.

Od środy do soboty będzie można też zwiedzać browary PINTA i PINTA Barrel Brewing oraz centrum dystrybucyjne piw rzemieślniczych OneMoreBeer. Zainteresowani już mogą na stronie bit.ly/rezerwacje_zwiedzanie rezerwować jedną z trzech około godzinnych tur z przewodnikiem z załogi PINTY – codziennie o godz. 11, 13 lub 15. Bilet jednoosobowy kosztuje tyle co zawsze, czyli 25 zł.

Przez całą Majówkę w PINCIE będzie otwarty Sklep w Browarze z bogatym asortymentem piwnych pamiątek, piw PINTY i PINTA Barrel Brewing oraz innych wyrobów rzemieślniczych: m.in. miodów, cydrów i win.

Po raz pierwszy będzie okazja, żeby spróbować niepasteryzowanych wersji PINTY nalewanych prosto z tanku do litrowych butelek. W tej wersji piwo będzie dostępne na miejscu i na wynos – na początek „Atak Chmielu”. Poza tym na 8 kranach w sezonowym taproomie pojawią się inne klasyki i pojedyncze piwa znane z najpopularniejszych obecnie serii PINTY. Wstęp na Majówkę w PINCIE jest wolny.

Więcej informacji na FB PINTA Browar oraz na FB wydarzenia