Oferty sponsorowane

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim pojawiają się możliwości spędzenia czasu w ciekawy i twórczy sposób. Jeśli szukasz interesującej propozycji dla swojego dziecka, mamy coś dla Ciebie!

Andalusa - Szkoła Twojego Dziecka przychodzi do Was z propozycją letnich warsztatów artystyczno-językowych, które przeniosą najmłodszych uczestników w magiczny świat Hiszpanii i Ameryki Południowej. Ta wyjątkowa oferta skierowana jest do dzieci w wieku 6-10 lat, które chcą rozwijać swoje zdolności językowe i artystyczne w przyjaznej atmosferze.

Warsztaty będą trwać przez 4 dni, a dostępne terminy to: 25.06-29.06, 30.07-03.08 oraz 20.08-24.08. Podczas pierwszych trzech dni spotkamy się w godzinach 9:00-13:00, natomiast czwarty dzień będzie zakończony nocowaniem od 19:00 do 10:00. Cena za udział w warsztatach to 450 zł za cały cykl. Aby zapisać dziecko, należy dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 200 zł.

Warsztaty odbędą się w szkole stacjonarnej Andalusa, mieszczącej się przy ul. Jagiellońskiej 17 w Żywcu. Zapewniamy profesjonalne podejście, doświadczonych prowadzących oraz mnóstwo atrakcji dla uczestników.

Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem swojego dziecka w letnich warsztatach artystyczno-językowych, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 516 145 175. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiej rejestracji.

Przyjdź do Andalusy i pozwól swojemu dziecku przeżyć niezapomniane wakacje pełne kreatywności i zabawy!

letniewarsztaty2

letniewarsztaty