Oferty sponsorowane

28 i 29 października Legendia, bajkowa kraina na co dzień pełna magii i kolorów, stanie się mrocznym siedliskiem czarownic, duchów i upiorów. Poza zabawą na atrakcjach na gości chorzowskiego parku rozrywki czekają m.in. mroczne animacje, potworny bal dla dzieci w Jamie Bazyliszka, strefa grozy 16+ dla najbardziej odważnych oraz wyjątkowe fire show.

To będzie niezapomniany weekend w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku. Już 28 i 29 października wszyscy miłośnicy rozrywki z dreszczykiem będą mogli się tu doskonale bawić podczas weekendu Halloween. Przez dwa dni wydarzenia nie zabraknie atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i tych, którzy lubią się bać.

- Halloween w Legendii zostało zaprojektowane tak, aby w zabawie mogły uczestniczyć całe rodziny. Znajdzie się coś dla młodszych, jak i starszych gości. Dzieci zapraszamy na bal w Jamie Bazyliszka, podczas którego animatorzy zadbają o doskonałą zabawę. Będą tańce, jedzenie jabłek bez użycia rąk, warsztaty latania na miotle czy pogoń za mumią. Najmłodsi zapewne ucieszą się z kącika z tematycznymi kolorowankami i materiałami do prac plastycznych. Atrakcją dla całej rodziny będą halloweenowe kalambury – opowiada Izabela Kieliś, local commercial manager w Legendii.

W strefie nieobjętej ograniczeniem wiekowym znajdą się również jesienne photopointy idealne do klimatycznych zdjęć. Dla najbardziej odważnych otwarta zostanie natomiast specjalna strefa grozy. Goście od 16 r.ż. staną oko w oko ze swoimi największymi strachami i lękami w upadłym wesołym miasteczku. O potworną atmosferę zadbają animatorzy i profesjonalni aktorzy, odkrywając mroczne oblicza księżniczek i innych postaci.

- W cenie biletu wstępu będzie można skorzystać nie tylko z halloweenowych animacji, ale również atrakcji Legendii. Gościom udostępnionych zostanie blisko 30 urządzeń z oferty parku, w tym m.in. Lech Coaster, diabelski młyn Legendia Flower, Jama Bazyliszka, filiżanki i atrakcje dziecięce – wymienia Izabela Kieliś.

Zwieńczeniem dni pełnych mocnych wrażeń będzie fire show w wykonaniu najlepszych teatrów ognia. Pokazy odbędą się o 20:00. Park będzie otwarty w sobotę od 16:00 do 22:00, a w niedzielę od 16:00 do 21:00.

Ceny biletów wstępu na wydarzenie zaczynają się już od 59 zł. Najtańsze wejściówki można zakupić online na stronie gopass.travel. Natomiast w kasach czekać będzie specjalna promocja dla tych, którzy przyjdą w pełnych halloweenowych kostiumach. Takie osoby zakupią bilet za 49 zł oraz będą mogły wziąć udział w konkursie na najlepsze przebranie. Program i szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie www.legendia.pl.