Oferty sponsorowane

Firma Beskid Media nawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem Polaris OPP. Lokalny dostawca usług telekomunikacyjnych będzie dostarczał łącze światłowodowe na potrzeby cyklicznych meetingów i innych projektów organizacji, której misją jest aktywizacja społeczeństwa poprzez popularyzację astronomii oraz pokrewnych nauk ścisłych.

W siedzibie stowarzyszenia, Sopotni Wielkiej, znajduje się pierwszy w Polsce obszar ochrony nieba (CN – 001), co świadczy o istniejących na tym obszarze doskonałych warunkach dla obserwacji zjawisk astronomicznych. Dzięki temu Polaris OPP może przyczyniać się do zwiększenia wiedzy oraz świadomości na temat Wszechświata, zwłaszcza wśród mieszkańców obszarów defaworyzowanych.

Beskid Media zapewnia dobrą i stabilną jakość łącza transmitowanych imprez organizowanych przez stowarzyszenie, dostarczając szybki Internet światłowodowy. Łącze o kosmicznej prędkości dostarczone zostało już na potrzeby VIII Festiwalu Ciemnego Nieba, które odbyło się w dniach 12-15 sierpnia br. Wydarzenie stało się kolejną okazją nie tylko do obserwowania nieba, ale również wysłuchania koncertów muzycznych oraz licznych prelekcji z dziedziny astronomii.

Więcej informacji o współpracy można przeczytać na stronie: www.beskidmedia.pl/artykul/402/45/Dostarczamy-lacze-dla-Stowarzyszenia-Polaris/