Oferty sponsorowane

W PARKU ROZRYWKI ENERGYLANDIA tak dobrej zabawy z dreszczykiem emocji i strachu jeszcze nie było! Najbardziej przeraźliwe i wyczekiwane wydarzenie sezonu - Halloween Night już jutro, w sobotę 21.10!

Sprawdziliśmy co zrobić, aby zdobyć bilety za 50% ceny! Przerażająca rozrywka, pełna adrenaliny i mnóstwa atrakcji we wszystkich strefach Parku! Wiemy, jak dostać wejściówkę w strasznie dobrej cenie! Wystarczy, że dasz się ponieść niesamowitej zabawie i przyjdziesz przebrany. By stworzyć wyjątkowy strój halloweenowy zainspiruj się zeszłoroczną GALERIĄ ZDJĘĆ!

Promocja obowiązuje wyłącznie 21 października, a rabat zostanie udzielony Gościom, którzy przybędą do Energylandii przebrani od stóp do głów.
Bilet normalny kosztuje 89 zł, a ulgowy 64 zł!

Energylandia powita swoich Gości hallowenowym krajobrazem pełnym dyń, dekoracji jesiennych i unikalnych pokazów w wykonaniu świetnych artystów! Po przekroczeniu bram Parku można będzie odwiedzić 4 Domy Strachów - Obsessive House, Psychoterria, Monster House i Scary Loft!

Straszna impreza Energylandii to zabawa dla miłośników adrenaliny, pełnych odwagi i żądnych przygód! Odwiedź Park Rozrywki Energylandia w Halloween Night i daj się ponieść upiornej promocji biletowej!