Oferty sponsorowane

W najbliższy weekend atrakcji i emocji będzie co niemiara.

26 sierpnia na Jeziorze Międzybrodzkim odbędzie się coroczna impreza - Regaty Żeglarskie organizowane przez Klub Żeglarski LOK DRYF. Zabawa przyciąga pasjonatów tego sportu, a także innych entuzjastów przygód wodnych, którzy będą walczyć o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kęty oraz Wójtów Gmin Czernichów i Porąbka.

Wydarzenie rozpocznie się o 9:00 zbiórką rywalizujących załóg. Oficjalne rozpoczęcie przypada na godzinę 11:00. W zawody zaangażował się również lokalny operator telekomunikacyjny - firma Beskid Media, która podczas Regat będzie umilać czas najmłodszym widzom. Przy stoisku zaplanowano animacje dla dzieci, malowanie twarzy, modelowanie baloników, gry VR, koło fortuny, kolorowanki, przypinki i wiele innych atrakcji. Nie zabraknie również firmowej maskotki, Mrówki BeskidMediówki.

Odwiedzający przeżyją niesamowite emocje i poczują ducha sportowej rywalizacji. Z pewnością nikt nie będzie się nudził, gdyż podczas wydarzenia przewidzianych jest wiele niespodzianek. Dodatkowo, w grach i zabawach przy stoisku Beskid Media najmłodsi zyskają szansę otrzymania ciekawych gadżetów i nagród, ufundowanych przez dostawcę usług telekomunikacyjnych we współpracy z Telewizją Puls, wspólnie promujących pasmo Puls Kids dostępne również w telewizji Beskid Media.

To nie pierwszy raz, gdy operator sieci światłowodowej z Podbeskidzia wspiera lokalne inicjatywy i zachęca do podjęcia aktywności w pięknych okolicznościach przyrody. Bądźcie częścią tego wydarzenia, nie może Was zabraknąć!

dryf lok plakat regaty 08 2023