Magazyn

Niepełnosprawny Krzyś z Koszarawy potrzebuje naszej pomocy!

Zbiórka jest prowadzona przez fundację "Się pomaga" i dotyczy ona zebrania środków na specjalistyczne łóżeczko rehabilitacyjne.

Jak informują rodzice chłopca:

Krzyś w grudniu skończy 4 latka. Wiemy, że w momencie zdmuchiwania świeczek na torcie, tak jak my chciałby tylko jednego – być zdrowym i sprawnym chłopcem. 

Nasz synek zmaga się z encefalopatią padaczkową oraz hipotonią mięśniową. Jest dzieckiem opóźnionym w rozwoju. Po dwóch latach intensywnych ćwiczeń już trzyma główkę, ale nadal nie siedzi, nie chodzi. Powoli, dzięki Waszemu finansowemu wsparciu i rehabilitacji nabiera sił. Łóżeczko dodatkowo umożliwi mu swobodne się obracać i ćwiczenie podciągania się na szczebelkach. 

Walczymy z całych sił o jego codzienność, sprawność, spokojne i szczęśliwe życie, a z Twoją pomocą jest nam o wiele łatwiej.

Nie możemy siedzieć bezczynnie i patrzeć na jego cierpienie. Jak każdy rodzic, chcielibyśmy, by dzieciństwo naszego synka było przepełnione radosnym śmiechem i beztroską, a nie ciągłymi wizytami u specjalistów, dniami spędzonymi na rehabilitacji. Godzinami poświęconymi walce, nie wiedząc, kiedy przyniesie ona rezultat.

Nie przestajemy jednak wierzyć. To wiara i nadzieja pozwalają nam każdego ranka budzić się i z optymizmem patrzeć w przyszłość. Cieszyć się każdym małym kroczkiem, wykonanym wprzód, który dla Krzysia jest niczym zdobycie najwyższej góry.

Rehabilitacja, ciągłe spotkania ze specjalistami, odpowiednie leczenie – to wszystko może sprawić, że stan Krzysia się poprawi. Wierzymy, że tak się stanie, jednak czasem czujemy się bezsilni... Brak pieniędzy nie może doprowadzić do tego, że potrzeby Krzysia nie będą zaspokajane, dlatego prosimy o pomoc!

 

Link do zbiórki TUTAJ