Magazyn

Kultowe klocki LEGO® Friends nie tylko bawią, ale także uczą! Dzięki nim możesz pomóc swojemu dziecku w rozwijaniu umiejętności logicznego myślenia, sprawności manualnej oraz kreatywności. To jednak wciąż nie wszystko! Zestawy z serii LEGO® Friends pokażą także Twojemu maluchowi, jak dbać o otaczający nas świat.

Zestaw LEGO® Friends Sklep spożywczy z żywnością ekologiczną

Pierwsza propozycja to zestaw LEGO® Friends, który nauczy Twojego malucha podstaw zdrowego odżywiania. Po Sklep spożywczy z żywnością ekologiczną sięgnij wówczas, jeśli chcesz pokazać swojemu dziecku, dlaczego owoce i warzywa są tak bardzo ważne. Składa się on z 830 elementów, które nadadzą się już dla dziecka powyżej 8 roku życia. Wewnątrz opakowania maluch znajdzie tytułowy sklep, dwa wózki sklepowe, koszyki, puszki, butelki do recyklingu, produkty spożywcze oraz cztery minifigurki. Za ich pomocą będzie mógł odgrywać dziesiątki historyjek i każdego dnia na nowo poznawać świat zdrowej żywności. Jeśli więc chcesz, aby Twoja pociecha, poza dobrą zabawą, chętniej sięgała po owoce i warzywa, ten zestaw LEGO® Friends może być doskonałym wyborem!

Zestaw LEGO® Friends Ciężarówka recyklingowa

A może szukasz czegoś, co sprawi, że Twoje dziecko wyrośnie na świadomego obywatela? Zestaw LEGO® Friends Ciężarówka recyklingowa pokaże mu jak segregować śmieci. Zestaw złożony z ponad 250 elementów, już od 6 roku życia może uczyć malucha dbać o swoje otoczenie. Dzięki tytułowej ciężarówce oraz dedykowanym akcesoriom, chłopczyk lub dziewczynka będą mogli bawić się długimi godzinami. To sprawi, że na dobre utrwalą sobie pozytywne nawyki. Co im w tym pomoże? Między innymi pojemniki do segregacji śmieci, kubły, dwie minifigurki i zabawna figurka szopa. Duża liczba elementów pozwoli na wielokrotne odtwarzanie scenek i ciągłe wymyślanie nowych, co na dobre pobudzi dziecięcą wyobraźnię.

Zestaw LEGO® Friends Pojazd do ratowania żółwi

W tym zestawieniu nie mogłoby także zabraknąć zestawu LEGO® Friends Pojazd do ratowania żółwi! To komplet klocków, który sprawi, że dziecko lepiej pozna świat przyrody. Ten zestaw LEGO® Friends składa się z mniej niż 90 elementów. Pomimo tego został tak skonstruowany, aby można się było nim bawić przez długie godziny. Składa się z dwóch minifigurek, które w otoczeniu piaszczystej plaży i pięknych palm, wyruszają na pomoc przyrodzie. Do dyspozycji mają quad. Czy to wystarczy, aby uratować żółwie i kraba? Sprawdź to razem ze swoim dzieckiem, dając mu ten zestaw LEGO® Friends! Możesz to zrobić zaraz po tym, kiedy Twój maluch ukończy 6. rok życia.

Zestaw LEGO® Friends Ekologiczna farma

Kolejną propozycją jest zestaw LEGO® Friends Ekologiczna farma. To olbrzymi zestaw składający się z ponad 800 elementów, którym może się bawić każdy, kto ukończył 7 rok życia. Dzięki kolorowym klockom, maluch dowie się, jak wygląda prawdziwie, wiejskie życie. Na długie godziny przeniesie się do miejsca pełnego zwierząt hodowlanych. Wewnątrz pudełka znajdzie konia, kurczaki, tradycyjną farmę, traktor z przyczepą i kurnik. Oczywiście nie zabraknie także czterech minifigurek, które podczas każdej sesji zabawy będą odgrywać swoją rolę. Na farmie LEGO® Friends potrzeba sprawnych rąk, które naprawią dach w gospodarstwie, zbiorą jajka czy sprzedadzą jabłka. Jeśli chcesz pokazać swojemu maluchowi, jak pracuje się w ekologicznych miejscach, ten zestaw jest dla Was!

Zestaw LEGO® Friends Mia ratowniczka dzikich zwierząt

Czy Twój maluch wie, że na świecie istnieją zwierzęta, które potrzebują ludzkiej pomocy? Jeśli nie, możesz mu to pokazać razem z zestawem LEGO® Friends Mia ratowniczka dzikich zwierząt. Jeśli tak, nic nie szkodzi, aby utrwalić tę wiedzę i jednocześnie się dobrze bawić! To opakowanie klocków jest przeznaczone dla dzieci już od 7 roku życia. Zawiera ponad 400 kolorowych elementów, które umożliwią poszerzenie horyzontów Twojej pociechy. W środku znajdziecie centrum ratunkowe, trzy minifigurki, dzikie zwierzęta, quada oraz odpowiednią scenerię, która nada całej zabawie realizmu. Nie braknie także mikrofalówki, dzięki której dziecko będzie mogło wzywać pomoc. Jeśli chcesz, aby Twój maluch nauczył się troski o zwierzęta oraz empatii, koniecznie rozważ ten zestaw LEGO® Friends.

Zestaw LEGO® Friends Furgonetka do sadzenia drzew

Choć ten zestaw znalazł się na końcu, zasługuje na tyle samo uwagi, co wszystkie pozostałe! Mowa o zestawie LEGO® Friends Furgonetka do sadzenia drzew. W opakowaniu znajduje się ponad 300 kolorowych elementów, którymi mogą się bawić dzieci już od 6 roku życia. Tym razem Twoja pociecha nauczy się, w jaki sposób sadzić drzewa. Dowie się, dlaczego jest to tak ważne dla planety, a jednocześnie... świetnie spędzi czas. W zestawie jest aż pięć figurek zwierząt, dwie minifigurki, sadzonki roślin, furgonetka i wiele realistycznych akcesoriów. Dzięki nim Twoje dziecko będzie mogło przez długie godziny odgrywać scenki związane z dbaniem o środowisko.