Kultura

Za nami Gala Swing Latin Show czyli wielkie taneczne show, podczas którego zaprezentowało się wielu wspaniałych tancerzy. Ogromnie cieszymy się, że gmina Węgierska Górka po raz kolejny mogła zostać gospodarzem i współorganizatorem tego pięknego wydarzenia.

Uroczystego otwarcia dokonał wójt gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik, burmistrz miasta Żywiec Antoni Szlagor oraz dyrektor Ośrodka Promocji Gminy Węgierska Górka Dominika Matuszewska, składając gratulacje na ręce wszystkich instruktorów i tancerzy oraz życząc im dalszych sukcesów. Następnie publiczność została oczarowana dynamicznymi i pełnymi pasji pokazami tanecznymi, co znalazło swoje odzwierciedlenie w gromkich brawach po każdym występie. Grupy taneczne zaprezentowały swoje show na najwyższym poziomie zarówno pod względem choreograficznym, jak i artystycznym. Gala nie byłaby kompletna bez niezastąpionych prowadzących, Ady Wantuch i Michała Stasicy, którzy stanowili wsparcie dla wszystkich uczestników.

Niezapomnianym momentem gali było wystąpienie Lenki i Jana Klimentów, czyli gwiazd wieczoru. Ich niesamowita ekspresja taneczna porwała wszystkich obecnych, wnosząc niepowtarzalny klimat i energię na parkiet. Na zakończenie wydarzenia para zaprosiła wszystkich uczestników i publiczność do wspólnej zabawy.

Gala Swing Latin Show 2024 to wydarzenie, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Już teraz czekamy z niecierpliwością na kolejną edycję.