Kultura

W Centrum Edukacji Ekologicznej w Wieprzu odbędzie się wyjątkowy wernisaż pod tytułem "Talentem Obdarowani" - pod okiem Pani Ewy Czarnoty.

Wydarzenie będzie miało miejsce w Centrum Edukacji Ekologicznej w Wieprzu, ul. Nad Sołą 1070, dnia 25 listopada o godzinie 16:00.

 "Talentem Obdarowani" to niezwykła wystawa, prezentująca prace utalentowanych artystów, których twórczość kształtowana jest pod czujnym okiem Pani Ewy Czarnoty – utalentowanej i doświadczonej artystki. Ta wyjątkowa kolekcja prac ukazuje różnorodność talentów, inspiracji i indywidualnych wyrażeń artystycznych, tworząc jednocześnie harmonijną całość.

 Na liście wystawców znajdą się nie tylko dzieci i młodzież z terenu naszej Gminy Radziechowy-Wieprz, ale również z sąsiednich gmin – tym bardziej zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

 Miejsce wydarzenia to Centrum Edukacji Ekologicznej, otoczone malowniczymi krajobrazami Wieprza, stanie się areną spotkania miłośników sztuki, pasjonatów kultury oraz wszystkich, którzy pragną podziwiać i docenić artystyczne dokonania naszych utalentowanych młodych artystów.