Kultura
1 pażdziernika br. w Milówce odbędzie się pokaz kaskaderski Extrem Cascaders Team!
 
Chcesz poczuć się jak bohater filmu akcji? Teraz masz okazję doświadczyć niesamowitych wrażeń! Nasza grupa światowej klasy kaskaderów dostarczy Ci niezapomnianych chwil! Nie przegap okazji, by zobaczyć najlepszych kaskaderów filmowych i poczuć na własnej skórze, co to znaczy prawdziwa adrenalina!
POCZUJ MOC!
GDZIE? Targowisko przy ul. Targowej w Milówce
KIEDY? już w niedzielę 1 października o godzinie 16:00.
Rozbrzmiewający ryk silników, widowiskowe kraksy i huczne okrzyki tłumu z pewnością zapadną Ci w pamięci! Dołącz do nas na tej niezwykłej imprezie na świeżym powietrzu, z muzyką, światłami i efektami pirotechnicznymi! Zarezerwuj swój czas i przygotuj się na niezapomniane wrażenia!
Przyjdź i zobacz:
 EMOCJONUJĄCE POKAZY DRIFTU,
 KONTROLOWANE WYPADKI,
 PRZEJAZDY PRZEZ ŚCIANĘ OGNIA Z CZŁOWIEKIEM NA MASCE,
 PRZEBIJANIE GŁOWĄ PŁONĄCEJ ŚCIANY BĘDĄC JEDNOCZEŚCIE NA MASCE BMW,
 JAZDA NA BOCZNYCH KOŁACH SAMOCHODEM CZY QUADEM,
 Zaciekłą jazda i demolka ogromnym MONSTER TRUCKIEM wyposażonym w pokaźną V8
 A jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn to z tego błędu wyprowadzi go Rajmund biorąc z publiczności odważne kobiety na przejażdżkę SAMOCHODEM NA DWÓCH KOŁACH
JEDYNY W POLSCE DRAGSTER!
 I TO NOWE “COŚ” - JEDYNY W POLSCE AUTOROBOT -niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki,
 oraz zupełnie nowy MONSTER TRUCK
Wychodząc naprzeciw naszym najmłodszym fanom na zakończenie pokazu będą mogli zupełnie za FREE przejechać się jednym z naszych potężnych MONSTER TRUCKÓW!!!
UWAGA! Bilety do nabycia w naszych kasach, bezpośrednio przed pokazem!!!
 
image 28 09 23 12 43