Kultura

Formacja taneczna Gold Swing Żywiec, trenująca w Szkole Tańca Swing Żywiec, po raz kolejny udowodniła swoją wyjątkowość i doskonałe przygotowanie, zdobywając tytuł drugiego ViceMistrza Świata Formacji Tanecznych Latin. Tancerze po intensywnych treningach i poświęceniach wylecieli do Blackpool w Anglii, gdzie odbywały się Mistrzostwa Świata.

Sukces złotej formacji nie przeszedł niezauważony – zdobywając drugie miejsce, tancerze zyskali uznanie zarówno ze strony sędziów WDO, jak i organizatorów zawodów. Ich występ był nie tylko pełen energii i zaangażowania, ale także technicznie doskonały i wyrafinowany.

Szkole Tańca Swing Żywiec należy się ogromny szacunek za to, że wychowuje i przygotowuje tak utalentowanych tancerzy. Ich formacja zmienia historię światowego tańca i budzi największe zainteresowanie – dzięki jej startom coraz więcej grup seniorskich bierze udział w zawodach na całym świecie.

Gratulujemy formacji Gold Swing Żywiec oraz Szkole Tańca Swing Żywiec kolejnego sukcesu i mamy nadzieję, że ich osiągnięcia będą inspiracją dla innych tancerzy i grup tanecznych na całym świecie. Oby kolejne występy były równie udane i wspaniałe, jak ten ostatni na Mistrzostwach Świata w Blackpool.

Formacja Gold Swing Żywiec trenowana jest przez Michała Stasicę oraz Jolantę Liszkowską.

428508283 361660036691470 4629598603635423562 n