Kultura

Cudowni i wspaniali, chłopaki i dziewczęta, starsi i młodsi - pomóżmy naszym utalentowanym chłopakom z Żywca. Oczywiście mowa tutaj o Sonbird – zespołowi który podbił już wiele serc na polskiej scenie muzycznej, a ich kariera zmierza w jak najlepszym kierunku. Nie długo także w wydanym numerze miesięcznika, będzie możliwość przeczytania wywiadu z chłopakami, co będzie świetną okazją na poznanie chłopaków bliżej.

Jest sprawa jest konkurs, są nagrody i jest szansa na dobry uczynek, jest szansa dodatkowo na wypasioną ŠKODE Kodiaq, która swoim designem prezentuje ponadczasową stylistykę wykonania.

Z czym to się je?

W ramach konkursu każdy z zespołów, mógł zgłosić max 2 utwory, a także wybrać jurora, aby je ocenił.

Naszym zadaniem jest wedle dobrej woli i chęci, oddanie jednego internetowego głosu dziennie. Głosowanie trwa do 16 października, wpływające głosy na konto wykonawców, utworzą ranking TOP 50 najlepszych piosenek, biorących udział w konkursie.

A co my zyskujemy?

Tak jak zostało wspomniane, nagroda główna to ekskluzywny model SKODY, a oprócz tego do zgarnięcia są 4 bilety na dowolny koncert w Europie i możliwość zdobywania nagród dnia, np. Gramafon Sony. Brzmi kusząco, nieprawdaż ?

A co zyskują nasi ukochani?

10 najlepszych zespołów – nagra swoją wspólna płytę, do zdobycia jest także nagroda specjalna, gdzie wytypowany zespół będzie miał możliwość nagrania teledysku, do którego można śmiało wywnioskować - przyłożą rękę najlepsi specjaliści tej branży. A z racji nagrody internautów, Sonbird ma także szansę na wygranie profesjonalnej sesji fotograficznej.

Zachęcamy serdecznie do głosowania na piosenki Sonbirdu. „Ląd‟ oraz „Niepoważny‟, bez wątpienia to doskonały wybór. Utwory prezentują oryginalny i wyjątkowy styl przekazu, więc głosujmy codziennie i pomóżmy im !

To nie kosztuje wiele, wystarczy zalogować się przez fb oraz podać swój numer telefonu, który pozwala nam na udział w losowaniu nagród.

A tutaj bezpośredni link do głosowania:

TU

Jeżeli natomiast chodzi o zasady konkursu i nagrody, to warto zapoznać się z nimi pod adresami:

http://skodaautomuzyka.interia.pl/nagrody

http://skodaautomuzyka.interia.pl/zasady

Autor: Dawid Bąk