Kultura

Jubileusz 70-lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Okrajniku to wyjątkowa okazja do złożenia serdecznych gratulacji oraz podziękowań za lata nieocenionej pracy na rzecz lokalnej społeczności. Od 1954 roku działalność KGW w Okrajniku przyczynia się do rozwoju i promocji tradycji oraz kultury wiejskiej w regionie.

Kobiety zaangażowane w działalność Koła Gospodyń Wiejskich pełnią niezastąpioną rolę w życiu społecznym wsi. Ich pasja, zaangażowanie oraz chęć pomagania są nieocenione. Dzięki nim wiejskie tradycje są przekazywane z pokolenia na pokolenie, a życie społeczności staje się bogatsze i bardziej zintegrowane.

Inicjatywy społeczne i kulturalne organizowane przez KGW wzbogacają lokalną ofertę oraz tworzą liczne okazje do spotkań i integracji mieszkańców wsi. Działania te wpływają pozytywnie na atmosferę życia społecznego oraz tworzą silne więzi międzyludzkie.

Wójt gminy Łękawica Tadeusz Tomiczek, w imieniu całej społeczności, pragnie wyrazić najgorętsze życzenia dalszych sukcesów, niegasnącej pasji oraz wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie przyjaciół i współpracowników. Niech praca Koła Gospodyń Wiejskich w Okrajniku przynosi nadal wiele radości i satysfakcji, a jej efekty spotykają się z uznaniem i wdzięcznością zarówno mieszkańców, jak i władz lokalnych.