Ratownikiem się jest, nie bywa! Każde życie jest piękne, kiedy myślimy o innych!

Ratownikiem się jest, nie bywa! Każde życie jest piękne, kiedy myślimy o innych!
Publikujemy podziękowania naszej Czytelniczki dla kobiety, która pomogła jej babci, gdy ta poślizgnęła się na ulicy. 

W dniu 16 stycznia mogliśmy się sami o tym przekonać! Moja babcia Anastazja, w tym dniu poślizgnęła się na ulicy, z pomocą przyszła jej wspaniała Ratowniczka, która jadą własnym samochodem zauważyła moją babcię leżącą na chodniku. Dziewczyna zatrzymała się, udzieliła pierwszej pomocy i zaoferowała, że może odwieźć babcię  do szpitala. Pomimo nalegania tej wspaniałej Osoby, babcia odmówiła. Dziewczyna odwiozła ją pod nasz blok i pomogła podprowadzić babcię na 4 piętro, gdzie na nią czekałam.  Jakim Wielkim trzeba być człowiekiem, żeby zaoferować taką, jakże bezinteresowną pomoc. Czas który, oferujemy innym, jest czasem, który nigdy do nas nie wróci.

Ta jakże wspaniała Dziewczyna nie wyraziła zgody na publikację swojego imienia i nazwiska. Jak udało mi się dowiedzieć, jest to ratowniczka medyczna, która pracuje w Szpitalu w Żywcu!  

Świat potrzebuje dobra! Bądź zawsze gotowy do niesienia pomocy innym ludziom. Pomagaj, nie myśląc o własnych korzyściach. Nawet odrobina życzliwości, dobra, współczucia może pomóc, ulżyć w cierpieniu i rozjaśnić choć na chwilę czyjś smutek czy lęk. Warto nauczyć się żyć dla innych! Zostaw ten świat choć odrobinę lepszym niż go zastałeś! Ci którzy zaczynają od hojności często mają otwarte drzwi do szczęścia i miłości.

Istota miłości zakłada się na bezinteresowność, samą bezinteresowność i tylko bezinteresowność!

Dziękujemy

Wdzięczna wnuczka