Plan wizyty duszpasterskiej w Parafii Św. Floriana w Zabłociu

Plan wizyty duszpasterskiej w Parafii Św. Floriana w Zabłociu

Poniedziałek, 27 grudnia 2021:
Ks. Proboszcz - od 8.30 - Podlesie od Szkoły do ul. Sezamowej  włącznie
Ks. Jakub - od 8.30 – Lelewela od Obwodnicy
Ks. Michał - od 8.30 - Mleczarska, Konopnickiej i Wąska
Ks. Diakon - od 8.30 – Łączna bez bloków

Wtorek, 28 grudnia 2021:
Ks. Proboszcz - od 8.30 - Podlesie n. 14-1, domy za obwodnicą i ul. Podmiejska
Ks. Klaudiusz -  od 9.00 - Bielska i Dworcowa n. parz. 6 – 54
Ks. Jakub - od 8.30 - Rolnicza od obwodnicy
Ks. Michał - od 8.30 - Mochnackiego, Kochanowskiego n. niep. i Krzywa
Ks. Diakon - od 8.30 – Blok przy ul. Łącznej 28

Środa, 29 grudnia 2021:
Ks. Proboszcz -  od 8.30 - Os. Kabaty str. lewa do bloków włącznie i ul. Kabaty przed Obw.  
Ks. Klaudiusz -  od 9.00 - Wałowa i Dworcowa n. niep. 1 – 49 bez n. 23
Ks. Jakub - od 8.30 - Michała i Browarna n. parz. od Browaru do Ronda
Ks. Michał - od 8.30 - Podtorze od n.1, Wczasowa i Wypoczynkowa
Ks. Diakon - od 8.30 – Blok przy ul. Łącznej 29

Czwartek, 30 grudnia 2021:
Ks. Proboszcz - od 8.30 - Os. Kabaty str. prawa od n. 41A  
Ks. Klaudiusz -  od 9.00 - Garbarska i Rzeźnicza od Garbarskiej
Ks. Jakub - od 8.30 - Leśnianka: od str. Leśnej do n. 39
Ks. Michał - od 8.30 - Os. Kochanowskiego bloki 6, 8, 10
Ks. Diakon - od 8.30 - Nimasów od końca

Piątek, 31 grudnia 2021:
Ks. Proboszcz - od 8.30 do 13.00 - Graniczna, Stolarska i ulica Kabaty za Obwodnicą
Ks. Jakub - od 8.00 do 14.00 - Za obwodnicą: Wyzwolenia, Lelewela, Rolnicza i Słoneczna
Ks. Michał - od 8.30 do 13.00 - Grojec-Niwy

Poniedziałek, 3 stycznia 2022:
Ks. Proboszcz - od 14.00 - Przemysłowa od n. 25
Ks. Klaudiusz -  od 15.00 - Dworcowa 23
Ks. Jakub - od 14.00 - Leśnianka od n. 37 dokończenie
Ks. Michał - od 12.00 - Browarna od kościoła do Wiaduktu
Ks. Diakon - od 14.00 - Miła od końca

Wtorek, 4 stycznia 2022:
Ks. Klaudiusz -  od 14.00 - 1 Maja i Spokojna
Ks. Jakub - od 14.00 - Wyzwolenia od Fabryki
Ks. Michał - od 14.00 - Os. Kochanowskiego bloki 2, 4  
Ks. Diakon - od 14.00 - Stawowa od n. 22

Środa, 5 stycznia 2022:
Ks. Proboszcz - od 14.00 - Bielów od n. 30
Ks. Klaudiusz -  od 12.00 - Ks. Prał. St. Słonki n. 2 - 20 oraz 25, 27 i 29
Ks. Jakub - od 14.00 - Słoneczna od obwodnicy
Ks. Michał - od 14.00 - Łęgowa od końca

Sobota, 8 stycznia 2022:
Ks. Proboszcz - od 8.30 - Wesoła od Persji do Wiaduktu i Piękna
Ks. Klaudiusz -  od 8.30 - Futrzarska od n. 1
Ks. Jakub - od 8.30 - Os. Zgoda str. prawa n. parz. 2 - 92
Ks. Michał - od 8.30 - Długa

Poniedziałek, 10 stycznia 2022:
Ks. Proboszcz - od 14.00- Wesoła od Wiaduktu do Świateł i Szkolna
Ks. Klaudiusz -  od 14.00 - Ks. Prał. St. Słonki n. 33 - 43
Ks. Jakub - od 14.00 - Nowa od końca i Polna
Ks. Michał - od 13.00 - Piaskowa
Ks. Diakon - od 14.30 - Armii Krajowej od n. 54 i Fabryczna

Wtorek, 11 stycznia 2022:
Ks. Klaudiusz -  od 14.00 - Ks. Prał. St. Słonki: n. 45 - 51 oraz 26, 22 i 24
Ks. Jakub - od 12.00 - Os. Zgoda str. lewa n. niep. 77 - 1
Ks. Michał - od 14.00 - Ludna od n. 2 i Sportowa

Środa, 12 stycznia 2022:
Ks. Michał - od 14.00 - Pawlusie i Tetmajera

Czwartek, 13 stycznia 2022:
Ks. Klaudiusz -  od 14.00 - Sadowa od n. 1
Ks. Jakub - od 14.00 - Browarna n. niep. od Browaru do Ronda
Ks. Michał - od 14.00 - Browar Kolonia n. 1-10

Piątek, 14 stycznia 2022:
Ks. Klaudiusz -  od 14.00 - Półkole od n. 14
Ks. Jakub - od 14.00 - Bloki przy Browarnej 80 A, B
Ks. Michał - od 13.00 - Zabłocka od n. 12 i Jasna

Sobota, 15 stycznia 2022:
Ks. Klaudiusz -  od 8.30 - Kolejowa i Łączki od końca
Ks. Jakub - od 8.30 - Harenda i Bloki przy Browarnej 80 C, D

Poniedziałek, 17 stycznia 2022:
Ks. Michał - od 13.00 - Browar Kolonia str. lewa n. 11-25 oraz n. 54-58

Wtorek, 18 stycznia 2022:
Ks. Klaudiusz -  od 14.00 - Jana Kazimierza od n. 1 i Zacisze od n. 18
Ks. Michał - od 14.00 - Browar Kolonia od n. 26 - dokończenie

Czwartek, 20 stycznia 2022:
Ks. Klaudiusz -  od 12.00 - Różana od n. 1

Sobota, 22 stycznia 2022:
Ks. Klaudiusz -  od 8.30 - Za Wodą od n. 57