Oferty sponsorowane

Jeśli chcesz w szybki sposób zdobyć potrzebne kwalifikacje zawodowe oraz pewny zawód sięgnij po sprawdzone rozwiązania jakie w swej ofercie przedstawia szkoła policealna w Krakowie z uprawnieniami szkół publicznych. Aktualnie rynek pracy narzeka na przesyt absolwentów uczelni wyższych oraz  na brak wykwalifikowanych pracowników charakteryzujących się praktycznymi umiejętnościami. Z tego tytułu każdy pracodawca bardziej skłania się do kandydatów o kwalifikacjach specjalisty lub technika. Wieloletnie doświadczenie kadry dydaktycznej prowadzącej zajęcia w systemie dziennym, wieczorowym lub zaocznym przekazywane jest również kandydatom bez dyplomu z egzaminu maturalnego w przestronnych i dobrze wyposażonych salach.

Szkoły policealne w Krakowie 

Nie w każdym przypadku edukacja na uczelniach wyższych po ukończeniu szkoły średniej będzie dobrym rozwiązaniem. Ogromna ilość młodych ludzi każdego roku kończy pokrewne kierunki, jednakże rynek pracy nie dysponuje wolnymi miejscami pracy dla wszystkich absolwentów. Ponadto studia zapewniają wyłącznie przygotowanie stricte teoretyczne przy niewielkich nakładach praktyk zawodowych i zajęć praktycznych. Dlatego tak dobrym rozwiązaniem i trafioną alternatywą dla studiów wyższych jest szkoła policealna Kraków. W mieście tym nie można narzekać na brak socjologów, pedagogów, politologów, ekonomistów i historyków.

Na stronie szkół policealnych GoWork.pl w szybki sposób zweryfikujesz swoje oczekiwania edukacyjne względem wymagań na rynku pracy. Aktualnie pracodawcy preferują osoby o praktycznych umiejętnościach, które stawiają na swój dalszy rozwój poprzez szkolenia i odbywanie dodatkowych kursów maturalnych. W placówce GoWork.pl kandydaci mogą zdobywać nie tylko wiedzę teoretyczną ale też praktyczną w ramach praktyk zawodowych.

Zalety szkoły policealnej

Rok - tyle wystarczy by w szkole policealnej dla dorosłych w Krakowie zdobyć tytuł technika. Wykwalifikowana kadra wykładowców nabyła wieloletniego doświadczenia podczas wykonywania zawodu. Większość wykładowców to m.in. masażyści, fizjoterapeuci, dietetycy i kosmetolodzy -  to pozwala zapewniać najwyższy poziom nauczania. Szkoła wyposażona jest w profesjonalne pracownie z nowoczesnym sprzętem, urządzeniami, narzędziami i akcesoriami, których użytkowanie dedykowane jest profesjonalistom w swojej dziedzinie. Indywidualne podejście do słuchaczy pozwala na efektywne zdobywanie nowych umiejętności w ramach zajęć.

Z oferty edukacyjnej może skorzystać każdy - bez obowiązku zdawania egzaminów wstępnych i bez wymaganego przez uczelnie wyższe świadectwa dojrzałości. Dzięki zoptymalizowaniu oferty edukacyjnej do potrzeb rynku pracy każdy absolwent zyskując nowe umiejętności bez żadnych problemów znajdzie zatrudnienie. Bezkonkurencyjna oferta edukacyjna policealnej szkoły w Krakowie nie pobiera żadnych opłat za naukę na najpopularniejszych kierunkach. Wyróżniająca się na tle konkurencji policealna szkoła w Krakowie nie generuje opłat za zajęcia, wpisowe, czesne, legitymację i pracę sekretariatu. Zdobywając nowe umiejętności wzmacniamy swoją pozycję na rynku pracy, dzięki czemu znalezienie pracy w wymaganych kwalifikacjach nie będzie sprawiało żadnego problemu.

Kierunki warte uwagi

Darmowa nauka w szkole policealnej dla dorosłych w Krakowie jest dedykowana absolwentom liceów ogólnokształcących (również dla dorosłych) oferując kierunki, nie wymagające wnoszenia opłat czesnego takie jak kurs dietetyki w Krakowie, opiekun medyczny, technik masażysta, technik administracji, technik usług kosmetycznych, kurs asystentki i higienistki stomatologicznej. Nauka odbywa się w trybie dziennym, zaocznym i wieczorowym. By zostać przyjętym wymagane jest posiadanie średniego wykształcenia, z kolei matura nie jest wymagana. Zajęcia na większości kierunków prowadzone są w formie wykładów i warsztatów zarówno w tygodniu jak i weekendy. Skorzystaj z oferty tutaj.

Co po ukończeniu szkoły policealnej w Krakowie?

 Absolwenci bezpłatnej  szkoły policealnej  z uprawnieniami szkół publicznych w Krakowie przystępują do zewnętrznego egzaminu teoretycznego i praktycznego, który organizowany jest przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną. Wraz ze świadectwem ukończenia szkoły policealnej i dyplomem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe dołączany jest tzw. suplement Europass, czyli certyfikat w języku angielskim dający absolwentom możliwość wykonywania zawodu także w pozostałych państwach Unii Europejskiej. 

W zależności od wybranego kierunku w rok lub dwa lata w trakcie nauki zyskasz niezbędną wiedzę i wymarzony zawód. Szkoła policealna w Krakowie oferuje kierunki, które w pełni będą odpowiadać na potrzeby potencjalnego pracodawcy. To daje pewność, że nabyte umiejętności pomogą Ci w szybkim znalezieniu pracy. Jeśli nawet już studiujesz lub pracujesz, a mimo to pragniesz podnieść swoje kwalifikacje, rozwijać się w swoim hobby  lub zdobywanie wiedzy jest dla Ciebie przyjemnością w szkołach policealnych odnajdziesz kierunki, które pozwolą rozwijać pasje i zainteresowania.