Oferty sponsorowane

Na modowej mapie powiatu żywieckiego znajduje się ciekawe i wyjątkowe miejsce dla kobiet, które szukają inspiracji oraz oryginalności - Butik Izabell.

Butik Izabell znajduje się w Żywcu przy ulicy Komorowskich 98. Jest to ten sam lokal, w którym mieści się znana już jedyna w naszym mieście Skarpetownia.

Butik powstał z myślą o stworzeniu przyjaznego miejsca do zakupów dla kobiet chcących czuć się modnie i wygodnie każdego dnia.

Szeroki wybór asortymentu sprawia, że każda kobieta w każdym wieku znajdzie w butiku Izabell coś dla siebie. W lokalu znajdziemy pełen wachlarz produktów w dobrej jakości, w różnych zakresach cenowych, tak aby każda z nas mogła znaleźć coś dla siebie. Dzięki dużemu wyborowi fasonów, wzorów i kolorów będziemy mogły swobodnie zbudować własny styl i odświeżyć garderobę. Kurtki, spodnie, zwiewne bluzki i sukienki. Dobrej jakości tkaniny i perfekcyjne kroje – wszystko to znajdziemy w butiku Izabell. 

Kobieco i wiosennie

Obecnie Butik Izabell został zdominowany przez kolekcję letnią. Można ją opisać w kilku słowach: lekkość, swoboda, kolory i różnorodność. Najnowsze trendy w modzie przeplatane są klasyką. Mamy do wyboru oryginalne bluzki z koronkami, falbanami czy nietypowymi wykończeniami, kolorowe spodenki, proste spódnice, zwiewne sukienki. Królują również przeźroczystości. W kolorystyce w większości przeważają zdecydowane kolory, ale również miłośnicy pastelowych odcieni znajdą coś dla siebie. 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Może być zdjęciem przedstawiającym ceglany mur Może być zdjęciem przedstawiającym ceglany mur i tekst „ㅇㅇ SHOT ON MI 10T”

W Butiku Izabell znajdziemy głównie modne damskie ubrania o nowoczesnym designie, z których możemy stworzyć mnóstwo wyjątkowych stylizacji.

Butik Izabell znajduje się przy ulicy Komorowskich 98.

Otwarte jest codziennie, od poniedziałku do soboty.

Pon – Śr. 9.00 – 17.00

Czwartek – 12.00 – 18.00

Piątek – 9.00 – 17.00

Sobota 9.00 – 15.00

Ubrania możecie także kupić na fanpage FB,  na którym prowadzone są transmisje sprzedażowe LIVE

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „BUTIK IZABELL FASHION STYLE”