Oferty sponsorowane

Andalusa - Szkoła Twojego Dziecka rozpoczyna nowy nabór na rok szkolny 2024/2025!

Kochani! 
Kolejny rok w naszej szkole już prawie za nami! Dziękuję wszystkim uczniom za to, że są ze mną i chodzą chętnie na zajęcia. Bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie ten zawód, który sprawia, że chodzę z uśmiechem na twarzy do pracy 
Języki to moja pasja, od dziecka nią były i teraz tworzę dla Was! - informuje właściciela Andalusy - Kinga Szymocha-Welzandt.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

Jesteśmy jedyną placówką na Żywiecczyźnie, która oferuje naukę języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat, wykorzystując licencjonowaną metodę Colorín Colorado.

Metoda ta zachwyca, sprawia, że dzieci pokochają hiszpański język i przynosi niesamowite efekty w nauce. Dzieci uczą się w kontekście, używają języka w praktyce, śpiewają, czytają komiksy i tworzą dialogi. Dodatkowo oferujemy naukę języka angielskiego dla dzieci od 3 do 12 lat, gdzie wykorzystujemy postacie Steve'a i Maggie, aby urozmaicić lekcje i zachęcić dzieci do mówienia i powtarzania w sposób naturalny.

Organizujemy również różnorodne wydarzenia i warsztaty przez cały rok szkolny, które pozwalają dzieciom rozwijać się wszechstronnie, budować relacje z innymi uczniami i fantastycznie spędzać czas. Nasza placówka stwarza przyjazną atmosferę, do której dzieci chętnie wracają, ucząc się języków obcych w sposób interaktywny i interesujący.

Dodatkowo, oferujemy naukę języka francuskiego, kładąc nacisk na komunikację i naukę poprzez zabawę. Zapraszamy zatem wszystkich chętnych na największą językową przygodę w Żywcu!

Andalusa - Szkoła Twojego Dziecka

ul. Jagiellońska 17

tel. 516 145 175

oprócz Żywca zajęcia będą się także odbywać w Bibliotece w Cięcinie, ul. Świętego Floriana 9.

 Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: https://www.andalusa.pl/

image 123650291 1 

image 123650291