Krótko i na temat - o modzie męskiej

Krótko i na temat - o modzie męskiej

Szafa męska dosyć często świeci pustkami, bo co jak co, ale faceci mogą wydawać na swój samochód czy gry sporo pieniędzy, ale zazwyczaj jakoś na ubrania im szkoda. Na szczęście można nie mieć dużej ilości ubrań, a przy tym zawsze i to niezależnie od sytuacji dobrze się prezentować.

Wystarczy tylko stworzyć garderobę kapsułową. Zasada takiej garderoby jest jedna, czyli powinny znaleźć się w niej takie ubrania, które ze sobą można dowolnie łączyć i dobrze do siebie pasują. Jak więc powinna wyglądać taka garderoba i co powinno się w niej znaleźć? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć, ale w skrócie.

Jakość to podstawa

Pierwsza zasada garderoby kapsułowej zakłada, że powinno wybierać się tylko ubrania wysokiej jakości, które będą mogły posłużyć przez lata, szczególne że będą to ubrania wpisujące się w ponadczasowe trendy. Ponadto trzeba też pamiętać, aby dobrze dobierać kroje do typu sylwetki, zasadniczo można to ująć w stwierdzeniu, że ubrania nie mogą być ani za duże, ani też za małe. Nie bez znaczenia jest wygoda, ale to już typowa rzecz gustu, wszak są osoby, które preferują bawełnę, ale są i takie, które odczuwają dyskomfort w ubraniach z tego materiału.

Ponadczasowe trendy mają znaczenie

Moda zmienną jest, ale są też trendy, które można uznać za ponadczasowe, wszak są ubrania, które były, są i będą modne i zapewne przez wiele lat to się nie zmienia. A to w połączeniu z wybieraniem odzieży wysokiej jakości sprawia, że nie będziecie musieli na nią sporo wydawać i tak naprawdę zakupy wystarczy, że będziecie robić raz na kilka lat. A więc to także dobre rozwiązanie.

Co powinno znaleźć się w garderobie kapsułowej?
Czas przedstawić to co powinno znaleźć się w takiej garderobie. Zaczniemy od bluzek męskich. Absolutnym must have są modele z długim rękawem o prostym kroju, ale i modele typu basic czy ozdobione guzikami które znajdziemy na https://diversesystem.com/pl/on/bluzki. Z kolei wybierając bluzki z krótkim rękawem trzeba postawić na proste t-shirty w jednym kolorze. Kolejnym absolutnym must have jest taliowana koszula, a skoro jest już taliowana koszula to powinna znaleźć się też taliowana marynarka i spodnie w kant o prostym kroju. Przyda się tez kardigan oraz prsty sweter o lekko luźnym kroju. Z odzieży wierzchniej polecamy wam oczywiście trencz, a dla miłośników luźnego, miejskiego stylu ramoneskę. jao kurtkę przejściową warto wybrać parkę oraz model pikowany.

Jak zauważyliście skompletowanie garderoby kapsułowej nie jest ani trudne, ani kosztowne, a korzyści jakie z niej płyną są bardzo duże.


Drukuj   E-mail