"Kończymy ten cyrk przywracamy normalność" - Oktoberfest w stolicy Podbeskidzia

"Kończymy ten cyrk przywracamy normalność" - Oktoberfest w stolicy Podbeskidzia

Niecodzienne wydarzenie zaplanowano na sobotę 13 marca. Na bielskich błoniach odbędzie się impreza pod nazwą "Oktoberfest - Kończymy ten cyrk przywracamy normalność".

W sobotę 13 marca o godzinie 12:00 na Błoniach w Bielsku-Białej zaplanowano wydarzenie, ktorego hasło przewodnie brzmi "Kończymy ten cyrk przywracamy normalność". Organizatorzy zapraszają wykonawców wolnościowych, twórców "Hot challenge" i regionalne zespoły muzyczne. "Będzie głośno i tanecznie. 5 tys.watt a może i więcej. Zapraszamy naszych nieustraszonych restauratorów ze sprzętem i robimy święto piwa. Bierzemy grille, węgiel i czerpiemy radość z wiosennego grillowania, picia świeżego beczkowego piwa i zabawy z naszym didżejem Tomkiem. Jedziemy oczywiście bez samochodów" - możemy przeczytać na stronie wydarzenia na Facebooku.

Jak informuje portal bielsko.biala.pl - Do zarządu BBOSiR wpłynęło niedawno pismo od organizatorów o planowanej imprezie. BBOSiR nie wyraził jednak zgody na przeprowadzenie imprezy ze względu na obowiązujące przepisy epidemiczne. Jeżeli impreza dojdzie do skutku zapowiadana jest również interwencja Policji. 


Drukuj   E-mail