Magazyn

Firma Beskid Media, operator największej sieci światłowodowej na Podbeskidziu, świętuje dotarcie do 25 000 użytkownika. Jubileuszową instalację udało się wykonać jeszcze przed Bożym Narodzeniem, a szczęśliwą klientką okazała się Pani Joanna z Węgierskiej Górki.

Dla jubilatki przygotowano wyjątkowy prezent w postaci telewizora LG UHD 4K 50’’, a także voucher na darmowe usługi przez cały okres trwania umowy. - Do samego końca udało nam się zachować niespodziankę w tajemnicy. Było wielkie zaskoczenie, ale tym bardziej cieszymy się, że cała akcja przebiegła po naszej myśli – mówią członkowie Zarządu firmy Beskid Media. - To niesamowite uczucie docierać do tak szerokiego grona odbiorców. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli świętować kolejne okrągłe jubileusze – dodają przedstawiciele spółki.

Na ten wynik od dziesięciu lat pracuje zespół liczący już ponad 60 osób. Beskid Media systematycznie powiększa zasięg swojej sieci światłowodowej, starając się dotrzeć nawet do małych miejscowości, aby zapewnić jak największej liczbie osób korzystanie z szerokich możliwości płynących z posiadania światłowodu. Więcej informacji o działaniach firmy można przeczytać na stronie: https://www.beskidmedia.pl/artykul/468/45/Mamy-juz-25-000-odbiorcow/.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług Internetu, telewizji oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej, mogą kontaktować się w tej sprawie z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: (33) 333 88 88.