ZEUS zaprasza na Juszczyna Festiwal!

ZEUS zaprasza na Juszczyna Festiwal!

Druga edycja Juszczyna Festiwal zbliża się wielkimi krokami. Już 23 lipca na terenie przyszłego boiska sportowego w Juszczynie ponownie stanie scena a na niej odbędzie się aż 8 koncertów. Każdy inny, każdy wyjątkowy. Totalny muzyczny miszmasz.

Juszczyna Festiwal 2022

Wydarzenie które pokochali mieszkańcy nabiera rozpędu. Jak zapewniają organizatorzy, w tym roku wszystko będzie większe i jeszcze lepsze niż przed rokiem. Na terenie na którym jest kompletne ściernisko, powstanie 3x większa scena niż w ubiegłym roku, a wraz z nią 8x mocniejsze nagłośnienie. Dwukrotnie zostanie rozbudowany parking, powiększona zostanie strefa gastronomiczna oraz strefa chillout z piaskiem i leżakami.

Nie zabraknie również atrakcji towarzyszących. Na miejscu dostępnych będzie wiele straganów z pamiątkami, gadżetami, czy upominkami. Powstanie także specjalna strefa zabawy przeznaczona dla najmłodszych – a w niej, animacje, zabawy, czy dmuchane zjeżdżalnie. Swoją obecność na wydarzeniu potwierdziła także grupa Komandoria Chwarszczany, dzięki czemu uczestnicy będą mogli przenieść się w czasy rycerskie.

Na uczestników czekać będzie również konkurs w którym każdy może wziąć udział. Szczegóły dostępne będą w dniu wydarzenia. Do wygrania liczne nagrody, m.in. podwójne wejście na wybrany spektakl w Teatrze Polskim w Bielsku Białej, voucher o wartości 300zł do zrealizowania w Restauracji Prawda w Żywcu, rodzinne zaproszenie do Parku Inwałd, czy słuchawki bezprzewodowe Samsung Buds.

Muzyczny MISZMASZ

            Muzyczny miszmasz, czyli hasło przewodnie II edycji Juszczyna Festiwal. Na ogromnej scenie muzycznej będziemy mogli zobaczyć aż 8 występów artystycznych. W tym koncert głównej gwiazdy wieczoru, podwójnego zdobywcy platynowej płyty – Kamila Rutkowskiego, znanego pod pseudonimem ZEUS.

„Zdecydowaliśmy się na takie hasło przewodnie, ponieważ tegoroczna edycja połączy w sobie wiele gatunków muzycznych. Zaczniemy folkowo, przejdziemy przez blues, soul, rock - może nawet nieco ostrzejszy, wskoczymy w hip hop, zakończymy biesiadnie i bardzo popowo, żeby nie powiedzieć klubowo. Każdy znajdzie swój ulubiony gatunek. Jesteśmy ciekawi jak to się przyjmie”.

-Marcin Twardysko, organizator

Zagrają:

Kapela Kosor,

Instytut Rozwoju Artystycznego

ZSP Juszczyna

Sawdust

Prozatoryka

ZEUS

Gromy co

DJ KOWALSKY

ZEUS zaprasza na swój koncert w Juszczynie 

To jeszcze nie koniec!

         Organizatorzy przez cały czas prowadzą rozmowy związane z dodatkowymi atrakcjami które będą mogły czekać na uczestników. Szczegóły będą publikowane na bieżąco na fanpafe Juszczyna Festiwal na Facebooku. Organizatorem wydarzenia jest Mirosław Dziedzic i Marcin Twardysko.